Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy Grindr/PlanetRomeo-n...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy Grindr/PlanetRomeo-n megismert sráccal véletlen személyesen összefutsz nem kellemetlen?

Figyelt kérdés

Nem lett végül randi vagy ilyesmi. Elhalt a beszélgetés.

A boltban szembe jött velem a kijáratnál. Mindketten észrevettük, hogy a másik az, de nem szóltunk semmit.


Amikor ilyen kellemetlen tali van akkor elfordulsz?

Úgy teszel mintha nem vetted volna észre?



2020. dec. 13. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne az? Tudod, hogy ő tudja, hogy te tudod, hogy tudja amit Te is tudsz :D ÉS?
2020. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Az lenne a lényege, hogy személyesen összefuss. Jah nem én buta mit is gondolok. Komolyan nem értem az embereket. Minek ismerkedik valaki ha nem találkozik? Csak oda szóltam volna neki, hogy helló nem ismerjük egymást?
2020. dec. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ennel mar csak az a szarabb ha munkahelyen futsz ossze vele :D
2020. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
És még annál is szarabb, mikor rájössz, hogy a főnököd fia az :D
2020. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TuskóFőtörzs ***** válasza:
82%
És még annál is szarabb, mikor rájössz, hogy a saját fiad az XD
2021. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 -remete- ***** válasza:
100%
Utsó XD
2021. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 -remete- ***** válasza:
100%
Ha szimpi lennék neki úgy is rám ír. Azt szoktam írni.. nem fogom letámadni max köszönök nem kell félnie.
2021. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!