Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mi volt a legelső meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legelső meleg fantáziája?

Figyelt kérdés

Nekem az első trigger pont még nagyon fiatalon kezdődött, egy olyan fiúról aki nem volt túl népszerű. Sőt cikiztét, ahol érték. Így elég nehéz megmagyarázni hogy miért pont vele kezdtem fantáziálni. De így volt.

Hála neki, felfedezhettem magamat. Nem lettem meleg. De kellemes elfogadással tekintek vissza rá.


28f



2020. dec. 21. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
13 évesen a bátyám egyik legjobb barátjáról fantáziáltam. Elég jóképű srác volt, és tudtam hogy belefér neki ez-az. Régi szép idők :D
2020. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
12 évesen a szomszéd srácról fantáziáltam milyen lehet meztelenül. Aztán 1x felhívott magához. Szép volt
2020. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer láttam egy haveromnak(mi olyan 10-11) a bátyját(16-17) hugyøzni. Szép vaskos, borostás f@sza volt.
2020. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Lemaradt a lényeg, hogy mikor fociztunk együtt mindig is érdekelt milyen lehet neki. Utolsó voltam

22f

2020. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szomszéd srácról fantáziáltam. Sokat lógtunk együtt, szomszédok voltunk, összehaverkodtunk. Ő tudta rólam hogy meleg vagyok, én viszont róla nem. Barátnői voltak mindig. De egyszer bevallotta egy iszogatas közben hogy egyikkel sem fekszik le mert meleg és azt is bevallotta hogy tetszem neki. Pár nappal később lefeküdtünk. Szóval a fantáziám valóra vált tiniként.
2020. dec. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Én 5-6 évesen elképzeltem, hogy az egyik kisfiú milyen lehet meztelenül. Később az osztálytársam lett, negyediktől amikor már masztiztam, sokat gondoltam rá :)
2020. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!