Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív vagyok, de eddig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív vagyok, de eddig csak 1 szexpartenerem volt. Vele csináltuk gumival, és gumi nélkül is, de valamiért sosem akart belém élvezni gumi nélkül, bármennyire is kérleltem. Milyen érzés amikor belétek élveznek, gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Meleg, érzed egyáltalán, hogy beléd élvezett?

Meséljetek légyszi. :P :)



2020. dec. 25. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy azért, mert HIV+ volt?
2020. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Jó beleélvezni a partnerbe.
2020. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nemhogy örülnél, hogy egy szexpartner nem élvez beléd gumi nélkül...valszeg körültekintőbb mint te
2020. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg értelmes ember, aki tudja a kockázatait, ezért nem tette. Örülj neki, hogy nem valami vadbaromba futottál, akinek csak az a lényeg, hogy jól megdugjon, hanem gondolkozik is.
2020. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Helyesbítenék: jó ideje ismertük már egymást, de csak szexeltünk, nem jártunk, vagy ilyesmi.
2020. dec. 25. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csináltátok gumi nélkűl is nyugodtan beléd is élvezhetett volna
2020. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!