Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg meritek élni a BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg meritek élni a BDSM vágyaitokat?

Figyelt kérdés
Esetleg volt amit megbántatok? Ami izgatott de élőben már nem? Engem izgat pár dolog de csak vékony és fiatal sráccal. Én is vékony srác vagyok. De félek mi van ha élőben már nem fekszik... Főleg hogy ezek a vágyaim olyan vágyak amiket még nem éltem át.

2020. dec. 25. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Én nekem uni srácként elég erős sub/switch hajlamom van.

Én idősebb sportos magas sármos férfiakat kerestem, de nem nagy sikerrel.

Bár nem adom fel és türelmes vagyok.

Az ilyen kapcsolat is tetszene nekem.

19/F

2020. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Izgatott mindig hogy legyek kikötözve háton egy ágyon, és egy fiatal srác nyalassa a talpát, fenekét, alázzon, szopasson keményen dugva is. Meg élvezzen is a számba.

Ez a legnagyobb vágyam volt.

Egy 18 éves sráccal meg is lett beszélve és ő vele csináltam végig. De nagyon nem jött be nekem, hogy eszméletlen hosszan meg sem tudtam mozdulni, és állandóan a számba volt a lába, feneke, vagy a farka. Azt hittem sosem lesz vége.

Megállítani meg nem akartam, mert mondom nehogy ki akadjon hogy a semmiért pazarolta az idejét stb. 😕

Egynek elment nem mondom hogy nem volt pillanata amit nem élveztem volna, de nekem túlzásvolt már.

19F

2020. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Én alárendelt lennék de csak arckép nélkül titokban. Ezt is csak vékony sráccal tenném, de azt látom, hogy csak husi meg öreg pasik nyitottak erre. Illetve nem akarnék egyből mindent.
2020. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az hogy nyalassa talpát szopasson dugjon írányitson erényövet használni akkár még nyakörvetis használhat tehátt az hogy használjon
2020. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Engem is sokminden izgat édekelne az alárendelt szerepben hogy mindent megteszek és nemmondhatok nemet.
2020. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hááát amiket írtok izgi. Domináns vágyam is akad, de arra is csak öregek írtak :D 25 alatt kb senki.
2020. dec. 25. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Van azért 25 alatt is pedig ám
2020. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alárendelt szerep engem is izgat, de még nem volt rá alkalom hogy teljesen megéljem
2020. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Én meg tudom élni és szívesen vetem bele magamat. Enegemet leginkább két dolog akadályoz sajnos ebben. Az hogy speciálisak az igényeim és, hogy idősödöm.


Spéci igény: én MEDICAL-OS vagyok, tehát nem a klasszikus, hagyományos BDSM érdekel, nem az ostorok, bilincsek, gyertyák, hanem az orvosi vizsgálat.


Switch-nek tartom magam, mert imádok kiszolgáltatott helyzetben lévő, orvosi vizsgálatnak alávetett lenni (csak ahogy idősödöm, egyre kisebb az esély, hogy egy nálam idősebb és/vagy markánsabb ember legyen a szigorú dokibácsim) és nagyon szeretek orvos lenni, amikor én vizsgálok. No ebben a kor kevésbé zavaró.

48F

2020. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megélném ha lenne kivel. Sajna azonban 1-2 tali után eltűnnek..
2020. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!