Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az erényöv használatárol mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erényöv használatárol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Még soha nem használtam de nagyon izgat a gondolat hogy az aktívnál van a kulcsa és hogy ő szabályoza

21/p



2020. dec. 25. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Én szoktam használni de magam zárom be. Izgató tud lenni nagyon

29f

2020. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Beteg, feleslegesen ne bántsd magad.

Nem lenne jobb, ha dugás közbe te vagy a partner veri, izgatja?

2020. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2


Dugásnál nem muszáj egyáltalán fent lennie. Mi is úgy csináljuk, hogy előtte lekerül általában. Aztán az együttlét végeztével mehet vissza. ;)

2020. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 De La Cruse ***** válasza:
25%

Férfiaknál merevedést akadályoz, potencia csökkentő és nem töltődnek jól utána az erek.

Amelyik nő ezt használtatja hamar más férfihoz kell, hogy forduljon mert nem lesz elég neki egy puha húsdarab.

2020. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Jó ötlet országgyülési képviselökre kötelezöen elöirnám.
2020. dec. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Engem is nagyon izgat, hogy valaki erényövet rakjon rám.
2020. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Másfél éve hordok erényövet, és nagyon jó, ha érdekel, mindenképp próbáld ki.

Nálunk szex közben se kerül le, csak 2 hetente egy gyors kézimunka erejéig, már ha jól viselkedtem lőtte.

Párom szerint a prosztata orgazmust kéne megtanulnom. Próbálkozok vele, egyszer-egyszer már sikerült, de csak nagyon ritkán.

2020. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!