Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM kedvelő srácok az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő srácok az első előtt féltetek?

Figyelt kérdés
Vagy az első nem megbeszélt BDSM tali volt hanem egy sima? Vannak vágyaim de félek elmerülni benne. Pedig csak light vágyak.
2020. dec. 27. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz téma a BDSM. IQ hiányában csapnak bele sokan. A light rész a legjobb. Szerintem a komolyabb már para.
2020. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám hogy legyen kölcsönös BDSM, váltott szerepben, így mindkét fél megtapasztalhatja a másik hozzáállását :)
2020. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Èn hasonlóképpen vagyok ezzel a témával. Érzem, hogy szeretném, érzem, hogy vágyom arra, hogy valaki domináljon felettem és kvázi uraljon (a szex mellett akár az élet bizonyos területeire kiterjesztve is, ha úgy alakul), de félek belevágni, mindig úgy érzem, hogy nincs elég bátorságom az egészhez.

23/F

2020. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az első után utáltam magam. Meg a vágyaim. Meg nem értettem hogy tudok ilyen lenni. Aztán elfogadtam lassan. Igaz meglepett meg félek hogy majd csak ez tud kielégíteni később.
2020. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!