Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A bécsi meleg szaunák milyenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bécsi meleg szaunák milyenek?

Figyelt kérdés
Előfordulnak ott magyarok is, esetleg idősebb korosztályból? Jobbak, mint az itthoniak?

2020. dec. 31. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Miért kell állandóan dugáson járni az eszeteken? Komolyan ebből merítetek erőt? Ettől lesz önbizalmatok? Gáz! Szálljatok szembe a félelmeitekkel és merjetek lépéseket tenni, nyilván kitartónak kell lenni. Homiként tartom ezt az egész b*za világot szánalmasnak. Én azt elhiszem, hogyha a család nem tudja, vagy esetleg megbélyegeznek, akkor ebből "merítetek erőt". Viszont ez csak álszentség, hosszú távon nem lesztek boldogok. Teljesen elvan ferdülve a tudatalattitok. Hetero ismerőseim is nem csodálom, hogy kinem állhatják egyes homikat. Nem bírják tisztelni az embereket. Még pszichológus is azt mondja, hogy a homik nagy %-ban szeretnek bepróbálkozni heteróknál. WTF? És csodálkoztok, ha kaptok egy pofont. :D Hát így meg is érdemlitek. Kölcsönös tiszteletet emberek, és ne dugáson járjon egész nap az eszetek. Ez csak egy tanács persze, azt csináltok, amit akartok, de a vége a keserűség lesz.
2020. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Emez mit papol? Mindenki azt csinál amit akar!
2020. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es nincs családom, és csak ismerkedni szeretnék ennyi.

Inkább szemtől szemben ismerkednék, nem internetes társkeresőn.

Áruld már el kedves b*za honnan vetted, hogy családom van és csak dugni akarok? Köszi.

2020. dec. 31. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kinek nem inge, ne vegye magára. Szerinted megneveztem bárkit is kedves kérdező? Többes számban írtam. Ha valami nem igaz rád, akkor azt ne bizonygasd. ;)
2020. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, rendben. A kérdésre szerettem volna választ kapni...
2020. dec. 31. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Römer Saunaról hallottam, mert egyszer beszéltem valakivel aki oda szokott járni a spanjaival, hívott is de nem mentem vele. Állítólag jól ki van alakítva érdemes megnézni. Bizonyosan magyarok is előfordulnak ott. Azt csak gondolom hogy idősek is vannak bőven.
2020. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kajak53 ***** válasza:
74%
A Kaiserbründl-ben voltam egyszer. Mint hely gyönyörü. Mi több lélegzetelállitóan szép, kultúrált. Kétszer voltam ott: elöször és utoljára. 90%-ban nyügös vén f:szok voltak ott. Fiatal alig. Nem az életkorukkal volt baj, hiszen én is 50 fölött voltam, hanem a viselkedésükkel. Ha nem úgy csuktad be a szaunaajtót, ahogy ök szokták, azonnal kellemetlenül, söt durván leszidtak. Különösen, mikor meghallották a magyar törésemet. Kfejezetten gorombák lettek. Ráöntöttem egy kis vizet a kövekre, erre gorombán elküldtek a francba. Jól beszélek németül, de ez nem zavarta öket, hogy visszakivánjanak Magyarországra. Egy helyes fiatal holland srác mutatott együttérzést az öltözöben. Ö is fel volt háborodva az öreg bécsi b:zik viselkedésén. Panasz is tettem a pénztárnál. Megértöek voltak. De nem sokat tudnak tenni. Az a néhány vén fütyi naponta odajár és azt hiszik, övék az egész létesitmény és mindennek úgy kell történnie, ahogy ök mexokták.
2021. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 úgy látom nagy szaunás, te melyiket ajánlanád?
2021. jan. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!