Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez beteges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez beteges?

Figyelt kérdés
Az beteges ha néha arra vágyok szex közben hogy az aktív leköpjön szex közbe
2021. jan. 2. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát valami oka van, hogy ez kialakult. Amúgy szakember kihozza belőled simán, hogy mi okozza ezt nálad. (traumák) Szégyellni nem kell. Viszont azért nem "normális" ez a fajta magatartás.
2021. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi beteges nincs ebben. Feltételezem szub vagy, szóval szereted, ha uralkodnak feletted, megaláznak, ez pedig az egyik módja. Nekem is tetszik :)
2021. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem normális. :) Ezeknek van mindig lelki oka. Ahogy az sem normális, aki uralkodni akar a másikon.
2021. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hétköznapi,

De már lassan az lesz.

Semmi extra nincs benne

e miatt Szégyeld magad.

2021. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ez csak egy szexuális fétis. Ennyi erővel hol a határ? Legyen csak misszionárius, az orális szex se normális.
2021. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a sokfajta magatartásnak oka van. Ez nem jelenti azt, hogy az feltétlenül rossz. Főleg, ha elfogadja az illető.
2021. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttad egy filmben gondolom. Nem para. Durvábbat is vállalta ha arra vágyott a passzív ;)
2021. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem beteges én is nagyon szeretem 😉😄

20F

2021. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!