Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Régi szexuális fantáziám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szexuális fantáziám végre kipróbálhattam egy neten megismert pasival. Egyáltalán nem élveztem, de nem mertem szólni neki, hogy hagyjuk abba. Hasonló helyzetben mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Régóta izgat a megalázás és hónapokat leveleztem a sráccal

Részletesen leírtuk egymásnak hogy miket csinálnánk egy randin és kb fél év után találkozunk, eljött hozzám most két napra.

Élőben is nagyon bejött a srác és semmi olyasmit nem csinált, amit előtte nem beszéltünk meg, de élőben már nem élveztem meginni a pisijét és onnantól kezdve elment a kedvem az egésztől de nem mertem neki szólni, hogy hagyjuk abba. De alig vártam, hogy másnap végre elmenjen.

Ő meg nagyon lelkes, és jövő héten újra jönni akar :(



2021. jan. 2. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
haat ismeros, fantaziaszinten engemis izgatott a szopas, de mikor tenyleg szoptam az valahogy nem volt az igazi
2021. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj már ki magadért! Nem jött be, ebben semmi ciki nincsen. Kipróbáltad, nem tetszik, meg kell mondani és kész!
2021. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak őszintén lehet. Mondd meg neki, hogy ő maga szimpatikus volt stb, de nem jött be, amiket csináltatok. Szinte mindenkinek vannak olyan dolgai, amik csak fantázia szintjén izgatják, de a valóságban nem élvezik, ezzel semmi baj nincs. Az is viszonylag gyakori, hogy egy-két félresikerült élmény után elmegy a kedve a dologtól, majd később felfedezi, hogy milyen formában tudja mégis élvezni a fétiseit.


Az, hogy ebből mennyit akarsz megbeszélni a sráccal, szeretnél-e még vele találkozni, próbálkozni, esetleg mással, az a te döntésed, de annyit nyugodtan megmondhatsz neki, hogy neked ez nem volt így jó.

2021. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki próbáltad nem tetszett.

Nagy dolog hogy meg valósítottad álmaid. Sokan egy életen keresztül csak álmodoznak, és milett volna ha gondolattal halnak meg.

Biztos abba hagytam volna, vagy mondtam volna hogy elképzeltem de nem tetszik és inkább szeretkeztünk, ha ez neked nem tetszik tipli.

2021. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mitől féltél? Miért nem mertél szólni? Hidd el, hogy nem haragudott volna meg. Én is szoktam domináns lenni és sokszor van, hogy élőben nem olyan már. Ha így van szól a másik és kimarad. Ezzel semmi gond nincs. Sőt az a jó ha mondod. Én mindig mondom is a partnereimnek, hogy kommunikálja ha valami nem ok. 2-3 tali után így összeszokunk és úgy már a végére tök jó.:)
2021. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van rosszabb is. Én pl jártam úgy, hogy a pasi megkötözött és olyat is csinált amit nem akartam de nem tudtam ellenkezni. (pl: lepisilt, gumi nélkül dugott meg, szorongatta a golyóimat)

Utána meg előadta, hogy én akartam ezt. Csak én hiába ellenkeztem csinálta. Be volt kötve a szám, stb. Gondoltam feljelentem de nem tettem. Végül csak minden barátomnak aki BDSM téren volt szóltam, hogy tudják a pasi nem korrekt.

2021. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5


A pisi nagyon rossz izu volt, nem akartam meginni, de ugy ereztem, hogy nem ellenkezhetek, hiszen en is akartam korabban. a legrosszabb az volt, hogy nemcsak egy futo talalkozas volt, hanem az ejszakat is nalam toltotte es tobbszor is itatta a pisit. en meg talan nem akartam megserteni, hogy elmondom az igazat, hogy nem elvezem. Nemcsak a pisit, hanem minden mast is (a szamba kopestol is majdnem elhanytam magam).

Pedig tobb alkalommal is lett volna lehetosegem szolni, mert kerdezte, hogy jol csinalja-e, o is kezdo. ugy ereztem ha szolok, akkor megbantom. az en hibam, hogy nem elvezem.

de nem akarom megismetelni ujbol, pedig amugy szivesen talalkoznek vele. Tiszta hulye vagyok

2021. jan. 2. 22:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tiszta hülye vagy, kínzod magad egy ismeretlenért! Ismétlem önmagam, állj ki magadért! Az őszinteség nagyon fontos, mindkét félről kell szólnia a szexnek!
2021. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

(4-es vagyok) Gondoltam, hogy kezdő, mert ha tapasztaltabb (és normális), felhívta volna előre ezekre a figyelmed, hogy nagyon könnyen lehet, hogy élőben nem fogod úgy élvezni, mint a fantáziát (a pisiivás tipikusan ilyen), illetve jobban tudott volna olvasni a reakcióidból. Kezdő subként én is estem többször is abba a hibába, hogy mindenáron magamra erőltettem, amit a dom akart, hálistennek ilyenkor a másik fél észrevette rajtam, hogy igazából nem élvezem és nem akarom.


Viszont pont ezért, mert kezdő, ő is tanulhat abból, ha elmondod neki, te hogyan élted meg a hétvégét. Most azt hiszi, mindent jól csinált, és nem fogja érteni, miért nem akarod újra. Egy dom számára is borzasztó fontos a visszajelzés, mert bár ketten állapítjátok meg a határokat, de végeredményben mégiscsak ő irányít játék közben. Ha valamit nem élvezel, a te felelősséged jelezni (akkor is, ha előtte megbeszéltétek és beleegyeztél, MINDIG jogod van menetközben is meggondolni magad). A legjobb ezt egyből jelezni, esetleg rögtön vagy nem sokkal utána elmondani, de hidd el, még mindig jobb napokkal később megbeszélni, mint egyáltalán nem.


Ha szívesen találkoznál vele újra, akkor szerintem találkozz, de feltétlenül beszéljétek meg előtte a dolgot. Ez csak egy rossz tapasztalat, amiből levonhatod a tanulságot, de nem kell, hogy teljesen elriasszon.

2021. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 erogeen ***** válasza:
89%

Pisi iváson kívül sok minden más klassz dolgot lehet művelni. Ne ragadj le pont annál, ami neked nem jó.

Amúgy az elmélet és gyakorlat között lehet némi differencia.

Én nem itatnám a pisimet. Csak simán lepisilnénk egymást, meg bepisilnénk közösen. Legjobban azt élvezném, hogy bepisiltetnélek. Persze csak, ha ez neked is jó.

Szóval ez társasjáték.

2021. jan. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!