Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A körülmetélt és a natúr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körülmetélt és a natúr pénisz között tapasztaltatok különbséget?

Figyelt kérdés

Aki esetleg volt már mondjuk török vagy izraeli sráccal.


Pl szopásnál keményebb-e a makk?



2021. jan. 4. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem de nehezebben mennek el és ajánlott a melytorok tudás mert kevésbé érzékeny a makkjuk
2021. jan. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem vagyok arab / izraeli, de fitymaszukulet miatt korul meteltek kiskoromban. Sajnos túl "jol" birom, meet legutobb amikor lannyal voltam (tudom, tudom kategoria, de biszex vagyok) akkor 1 ora utan sem sikerult sajnos elmennem.


Szoval megerositem, hogy kevesbe erzekenyebb a korulmeteltek makkja es nehezebben mennek el.

2021. jan. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a metélt pasi sokkal tovább bírta. Több mint 1 órán át az hogy bennem volt. Azt mondta hogy eleinte nagyon érzékeny volt neki és gyorsan elsült, de később egyre értéketlenebbé vált neki. A szopástól nem tudna elmenni.
2021. jan. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Volt dolgom metélt és fitymás férfival is. A fenti tapasztalatokat tudom én is megerősíteni, a metélt nagyon sokára és elég nehezen ment el bennem, a fitymásnak sokkal rövidebb ideig tartott.

29/passzív

2021. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is metélt, és szintén sokára megyek el, viszont ez addig is igaz volt amíg volt fitymám.
2021. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van fitymám, ha nincs hátrahúzva szinte nem is vagyok úgymond felizgulva, de amint valami jön, muszáj hátrahúzni, mert egyszerűen kívánja, hogy úgy legyen, viszont elmenni csak hátrahúzva. De ettől függetlenül, ha hátra van húzva, ha nincs ugyan olyan kemény tud lenni, inkább csak a látvány más nyilván, ki mire izgul.
2021. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozva az előttem szólókhoz a metélt pénisz kitartóbb. Az esztétika része meg szubjektív dolog. Én szeretem.
2021. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

igaz, amit az elözöek irtak, a vàgott farok sokkal lassabban sül el. volt egy baràtom akinek nem volt nagyon nagy, de elég kemény volt a makkja és rendesen fàjt amikor dugott, mintha botot dugott volna fel.

esztétikailag pedig ha tul sokat vàgnak (arab orszàgok) akkor nagyon làtszodik a heg és kétszinü lesz a farok. nekem jobban bejön a természetes.

2021. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát az, hogy két színű, az nem feltétlenül igaz csak a körülmetéltre, nekem van fitymám, még is ha alapvetően hátra van húzva van, hogy konkrétan lila a makkom, amikor fel vagyok izgulva, ha nagyon hátra van húzva, akkor is az eleje más színű, mert ott sok a vér olyankor, szóval az nem a metéltre hajaz.
2021. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
A makk alatt, a heg teszi más színűvé. A makk szinte mindenkinek más, attől függ mennyi vért tartalmaz.
2021. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!