Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a meleg haverom részegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a meleg haverom részegen rácsapott a seggemre, akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés

Mindketten pasik vagyunk, én heteró, ő meleg.

Amikor szóvá tettem másnap, hogy mi történt, akkor nem emlékezett rá.



2021. jan. 4. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem feltétlen.Lehet csak hülyéskedett mert be volt állva
2021. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Firedoom válasza:
100%
Reszegen heterokent racsapok a hetero haverom seggere. De ha nagyon izgat, kerdezd meg
2021. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam rá, mivel ő nem emlékszik semmire, annyira részeg volt.
2021. jan. 4. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tulajdoníts ennek nagy dolgot... Vendéglátásban dolgozom, ha minden ilyen jelenség szexuális indíttatásból eredne, nemcsak mindenki tetszene mindenkinek 6 feles után, de még a szexuális orientáció is igen csak eltolódna :D
2021. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én két hetero pasit puszit adni is láttam, semmi jelentősége nincs. Ha egyéb lenne mögötte, azt éreznéd, a nézéséből pl.

Emellett minden helyzetfüggő. Itt pl elvesztett bl döntő után öleléssel, puszival vigasztalja a pasit, mégse homokos egyik se.

[link]

2021. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos.

Most azt szeretnéd, ha bejönnél neki, vagy az a helyzet, hogy a segrepacsi után már nem is olyan jó haverod?

2021. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7:34, dehogy, nem zavar hogy meleg, ettől még ugyanúgy a barátom. Csak valamiért azt hittem hogy bejövök neki.
2021. jan. 5. 10:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy kérdezed meg töle, hogy miért csapott rá a seggedre, akkor biztosan letagadja, de ha valahogy úgy, hogy érezze, neked jól esett, és, ha lenne benne kis hajlandóság, akkor te nem utasítanád vissza a továbbiakat se, akkor szerintem nyiltabban válaszolna.
2021. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nekem volt egy homofób kollégám, aki csapdosta hátsómat, ő pincér én pedig konyhai kisegítő voltam (és meleg is, csak a munkahelyemen nem tudták). :)
febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!