Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a Tinderről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinderről, mint társkeresési (tehát nem szexpartner!) eszközről?

Figyelt kérdés
Szereted/ nem szereted, Milyen tapasztalataid vannak?
2021. jan. 10. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Társkeresésre teljesen alkalmatlan.
2021. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer láttam előadáson, ahogyan az egyik srác tinderezett. Az alapján, ahogy ő használta, szerintem társkeresésre alkalmatlan, inkább csak húspiac.
2021. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Marhaság hogy alkalmatlan társkeresésre. Bőven vannak rajta akik azt keresnek. Egy halom történetet tudok tidneren összejött komoylakról.
2021. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Bemásolom azt, amit már leírtam egyszer.


Tinderen igen, a többség snapchat, instát kirak, azt is mondják hogy követőket szereznek ott, és hogy ott írj rájuk. Én már írtam rájuk úgy (értelmesen), hogy instán nem látszott a képem, sosem kaptam választ.


Másik része: nem akarják beismerni, hogy ők itt keresnek valakit, ezért elhitetik magukkal és a többiekkel, hogy csak "a barátok kényszerítettek hogy töltsem le a tindert", vagy "részeg voltam mikor csináltam a profilom".


Másik csoportja pedig a fiúkat rendszeresen SZIDJA a leírásában. Én magamról írtam leírást, hogy aki ismerkedni akar, az tudja, mit szeretnék és milyen vagyok. Ők sokszor azt írták ki, hogy "ha nem írsz rám ne húzz jobbra nem vagy férfi", "eskü cuki vagyok", "nem tudom mit írjak ide", "toxic vagyok". Ezt TÖMEGESEN, ugyanúgy.


Sokszor direkt leírják hogy gamerek, loloznak, az egyik profil meg ki is írta, hogy "azt mondták a lányok ha kiírom hogy lolozok több matchem lesz."


Nagyon soknak nincs semmi leírása, csak képek, sokszor már nagyon erotikus, bikinis képek vannak, amelyeken objektivizálják magukat.


+ 85%-a csupa smink, igazi fotós csinálta a képeit, instán 500 képe van magáról, és sokszor még a sminkre is rámegy egy hatalmas filter, ami a szemét megnagyobbítja hogy cuki legyen, a maradék láthatatlan pattanásokat is kisimítja. Egyébként nagyrésze nagyon átlagos kinézetű, csak annyira megszerkesztett már a kép, hogy nem is látszik.


+ általános még a magasságuk leírása, aztán a nők másik része pedig szidja a férfiakat, hogy mindig leírják a magasságukat, PLUSZ harmadik csoport pedig olyanokat ír ki, hogy "ha magas vagy nálam nyertél."


Akik normális leírást adnak, azoknak általában gyerekük van vagy nagyon hátrányos kinézetűek, és ez miatt már energiát kell belefektetniük a leírásba.


Ha átlagos ízlésed van, akkor nagyon sok potenciális jelentkeződ LEHETNE, de akkor szerkeszd meg a képed nagyon jól, hozzájuk hasonlóan. Élőben nem számít, hogy rosszabbul nézel ki, mert a valóságban ők is. Ha normális lányt keresel, nagyon nem fogod itt megtalálni. XD


Egyébként ha matchelsz valakivel, akkor fix hogy neked nagyon durván kell szórakoztatni őt, mert rengeteg jelentkezője van.


Ez az én tapasztalatom, a férfi oldalról nem tudok semmit, de ahogy láttam némelyik csajnak a screenshotjait férfi szövegeiről, borzalmasan csalódtam. Amit szoktak mondani, hogy ők meg mindig úgy köszönnek, hogy "szia mizu", ezért már sok csaj azt is kiírja, hogy "ha sziu mizuval köszönsz ne húzz jobbra, ennél legyél kreatívabb."

2021. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, ez a meleg kategória.
2021. jan. 10. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Hoppá. Bocsánat.
2021. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Meleg22 ***** válasza:
54%

Nem egy barátom jött össze mind hetero, mind meleg témában a tinderen a mostani élettársával.:)

Ahogy máshol, úgy itt is színes a paletta, hogy mi mindent találhatsz itt.. -De az aki normális, és a profilján is ez látszik, az képes kiszűrni azt akit ő keres, és más társkeresőkkel szemben itt nem írhatsz míg nem míg nem "tetszikeltek" vissza, szóval, az alap kérdés hogy a kiszemeltemnek vajon bejövök-e máris megvan válaszolva ezzel a módszerrel.

Szóval rajtad áll hogy mit hozol ki belőle..:3:)


(hetero téren nem csodálom a húspiac érzést amúgy.. de meleg téren, ritka az olyan srác aki bejön nekem és a profilja népszerű lenne, de ha így is van, egy kis bájcsevej, és meglátjuk befutó vagyok-e..:D


28/f

2021. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!