Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is zavar a pucsítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar a pucsítás egy ferfinál?

Figyelt kérdés
Engem a fenék pucsítás kifejezetten taszít. Annyira rombolja nálam ez az összképet. Csak én vagyok ezzel így, vagy másnak sem jön be?

2021. jan. 12. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem bejon. A fenek nagyon szexy, ki kell hangsulyozni
2021. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is szexi.
2021. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem igazán tetszik az ilyesfajta megnyilvánulás. Nem a kölsöségeknek kell élniük.


Egyébként itt is lesz majd mindeféle itt is ott is tetszö beírás.



Nem tartom szerencsésnek az ilyen kérdéseket, ahol össze kell hasonlítani több dolgot egymással. Mindenkinek más az ideája, és ez így van jól.

2021. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem zavar, hogy másnak tetszik, csak nekem pl visszataszító.

Tetszik nagyon a fenék, de mikor pucsít valaki, mint valami "picsa", engem az elkedvtelenít. Természetesen ez csak az én véleményem. Mondjuk úgy, hogy ilyen téren inkább szeretek én kezdeményezni, nem pedig kapni a pucsító segget a pofámba. :D



Kíváncsi voltam csak, hogy más is van-e így, mint én.

2021. jan. 12. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Imádom, amikor kaccéran puccsít egy kis kani, fenékdombja sexyn domborodik, miközben rakétája feszül a szexvágytól, a bujaságtól.
2021. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Én se vagyok oda érte, szeretem a formás férfi fenekeket, de a puccsítás nem férfias !
2021. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én passzív vagyok és szoktam pucsítani otthon a páromnak főleg előjáték közben. Nem mindig direkt csinálom egyszerűen jelez a testem hogy kívánom. A pasimat nem hogy zavarja, odavan érte.
2021. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!