Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idős 60 év fölötti férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős 60 év fölötti férfiak! Merre felé keresítek a boldogságot?

Figyelt kérdés
E korban már csak kalandoztok vagy kapcsolatot is kerestek? Én gerontogil 32éves pasi vagyok és imádom az őszhajú és őszbajszú bácsikat.

2021. jan. 13. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem épp a boldogságot,inkább szexnek mondanám.Amúgy a start apró sok

fiatal,sőt nagyon fiatal keres idősebb pasit.Hála istennek.

2021. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Ja, ott qrvákból, meg kamusokból nincsen hiány! :)
2021. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Én 19 vagyok, bejönnek az idősebb pasik, és azt vezsem észre, hogy ebben a korban a pasik akaratosak, túlérzékenyek

Alig lehet velók megértetni, hogy a nem az nem

2021. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt veszem észre, hogy a fiatalok csak hülyíteni szeretik a másikat. Bizonytalanok, nem is tudják mit is akarnak, csak szeretnék a dolgot, de meggondolják magukat, csak húzzák a másikat.
2021. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A többség kamus, azt igy 47 évesen ki merem jelenteni, csak mondjuk már részemről ismert jelenség és leszm kategória.. Senkit sem érdekelnek... Még bottal piszkálnám meg azokat ...
2021. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém van. Nem kerestem, de megtalált egy gyönyörü, okos, kultúrált fiatalember. Imádjuk egymást már 2 éve. Testileg és lelkileg is eggyé forrottunk, Istennek legyen hála.
2022. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!