Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyan van, hogy valakinek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van, hogy valakinek az arca szemből bejön, de oldalról pl nem?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy a profil nézet változtat azon, hogy valaki tetszik-e.

2021. jan. 13. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Persze, például ha valakinek nagy, görbe orra van, az nekem oldalról nem tetszik. Bocsi, ha ezzel valakit megsértek, az orrplasztikám előtt nekem is csúnya volt, lehet nálam ezért ilyen érzékeny pont ez.
2021. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, simán lehet ilyen.
2021. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint valahogy megszokom az illető arcát, arcberendezését, ha sokat látom. Szóval ez nálam valahogy úgy van, hogy pl utcán látok egy idegent, elsőre nem találom vonzónak, de ha mondjuk megismerném és sokat látnám, megszoknám, és akkor lehet vonzónak látnám


Tudom, elég fura :D

2021. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem fura, én is ilyen vagyok.
2021. jan. 13. 23:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én arcom baromi ronda oldalról, szemből tűrhető, átlagos.
2021. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
#3 Dehogy fura. Normális esetben pont így működik. Megszokod a másik vonásait néhány vonzó tulajdonságába kapaszkodva, legyen az külső vagy belső. Szerintem ez az egészséges szerelem.
2021. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen
2021. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik,

De ez már nagyon felszínes dolog.

2021. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a vékony, jó alakú öregasszonyok esetében használt mondás: hátulról líceum, elölről múzeum.
2021. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!