Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez mennyire lehetett kínos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehetett kínos a partnernek?

Figyelt kérdés

Egy passzív srác vagyok ès tegnap szexeltem, de sajnos kellemetlen dolog törtènt, nagyon èlveztem, de sajnos túlságosan, orgazmus után bepisiltem az ágyba...


Anális volt, feküdtem a hasamon, párna volt a farkam alatt, ekkorát soha nem èlveztem, de sajnos tiszta víz lett a párna...


Az aktív azt mondta, hogy nem baj, örül, hogy ennyire jól esett, de Ti mit gondoltok erről? Hogy reagálnátok az ilyesmire?


26/F



2021. jan. 15. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem csinálnék belőle problémát.Sőt örülnék,hogy ennyire jól esett.
2021. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavarna, örülnék neki
2021. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kifejezetten izgató is lehetett.
2021. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Örülnék neki,

Ha nem az én párnám

2021. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell mindenből óriási problémát csinálni.

Én úgy vagyok vele, hogy ha már valakit közel engedek magamhoz annyira, hogy a farka valamelyik testnyílásomban legyen, vagy fordítva: az enyém legyen az ő valamelyik nyílásában, akkor úgy gondolom, egy ilyen baleset miatt nem fog összedőlni a világ.

2021. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem ciki, inkább cuki :)
2021. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Azok alapján amit leírtál neki nem volt kínos. Volt egy jó estétek mind a kettőtöknek
2021. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy problémát okozna. Benne van a pakliban 😁 35f
2021. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Én mondjuk örültem volna, hogy ilyen orgazmust tudok okozni. :) Afféle visszaigazolás lenne, hogy jól csináltam, amit. ;)

És bátorítanám a partnert, hogy no para, legközelebb is ugyanígy szeretném.

2021. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
(Mintha valami hentait olvastam volna) Nem nagy baj, kimossátok. Picit kínos, de előfordulnak balesetek. Legalább nem csináltál be, azt még kimosni is nehéz, nem mellesleg azt még fel is kell szedni.
2021. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!