Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitől igényes a szemedben egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől igényes a szemedben egy srác akivel randizol?

Figyelt kérdés

Pl jól fésült, hidratált arcbőr, dezodor, minőségi és egymáshoz passzoló ruhák stb.


Most a külsőségekre gondolok, a belső tulajdonságok külön kérdés lehetne.



2021. jan. 18. 13:05
 1/8 anonim válasza:
95%
Hat kulsore szép fog,még ha nemjs egyenes de legalább tisztán vab tartva,akkor a cipője se legyen koszos,jó illata legyen,korme alatt ne legyen kosz.Ilyen dolgoktol
2021. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Pont ahogyan leírtad a kérdésben. Szerintem is fontos a száj higénia, ápoltság. Viszont a túlzott igényesség is taszító szerintem. Szóval nem kell túlzásba vinni azért azt sem. Aranyközéputat kell megtalálni. Elfelejtük sokszor, hogy emberek vagyunk... Vannak rosszabb napjaink, jobbak. Nem lehetünk mindig top formában.
2021. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Például mikor valaki kiszedi a szemöldökét(férfi), hát szerintem attól visszataszítóbb dolog nincs. Nem azt mondom, hogy nem lehet igazítani, de azért amit egyesek csinálnak az azért már túlzás. :D Most paraszt leszek, de nem áll szándékomban megbántani senkit sem. Számomra az ilyen "igényes roma" stílus (öltözködés, stb) ami nagyon visszataszító. Bár ezek már szintén valószínűleg mentális problémák okozzák. Ezzel bizonyítják egyesek a létüket, vagy nem tudom. Minél gazdagabbnak tűnjenek, mert attól érzik magukat valakinek. :D Hát gáz szerintem ez is, de ez van. Ráférne jó sok emberre egy kis pszichológus látogatás.
2021. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Az első tiszta cipő, mindegy a márkája, vagy márkátlan.

Tiszta köröm.

Ez az első, a többi már anyagiaktól is függhet, így nem feltétlen mérvadó friss hajvágás, dorbély.

Ha fehér ruha van rajta, az valóban fehér és nem együtt van mosva a színessel-látszik.

Vasalva van e a ruházat.

Ha vetkőzésre kerül a sor, és még az alsónadrág is vasalva van, gond nem lehet, ott már a lyuk is szörtelenítve van ahogy szeretem.

2021. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ápolt legyen és tiszta. Nagyon nem érdekel, hogy divatos legyen, vagy éppen szólizott, vagy más eltúlzott külsőség, mert akkor valószínűleg ezzel kompenzál, hogy belülről meg semmilyen sem.
2021. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Tiszta, ápolt, kellemes illatú, csinosan, de egyszerűen öltözött. Az ilyen fuxos giccses dolgoktol engem kiráz a hideg, a hivalkodó ékszerek borzalmasak a férfiakon. Ugyanígy az is, ha feslett, szétnyűtt viseletben jön.
2021. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értem ezt az egészet. Persze, ne legyen egy szagló hajléktalan. De attól, hogy valaki egész nap a tisztálkodószereket bújja, nem lesz szebb. Ahhoz hogy tetsszen a fejszerkezete, születni kellett volna. Ruhákról ugyanez. Megvan, mi szexi. Ami nem az, azt vasalgathatják...
2021. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ha sportos, kicsit izmos, mindig borotvált az arca, és kicsit hosszabb, ápolt haja van.
2021. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!