Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meséltek jó coming out sztorikat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséltek jó coming out sztorikat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom mit jelent nálad a jó, de nekem úgy volt, hogy nagyon bejött egy srác. Az egész iskola tudta róla, hogy meleg, így nem akartam semmi olyat csinálni, hogy összeköthető legyek vele. Érettségije után ráírtam messengeren azzal a céllal, hogy színt vallok neki. Már barátok voltunk eddig is, szóval nem full idegenként írtam.

Szóval elkezdtem írni, hogy van egy titikom, és benne bízok annyira, hogy elmonom neki, ő meg megígérte, hogy nem mondja el senkinek, én elmondtam, hogy meleg vagyok. Ő erre annyival reagált, hogy hát ő gondolta olyan 70%-ban. Erre én folytattam, hogy szerelmes vagyok belé...

és itt jönne a happy end azzal, hogy elkezdünk járni, de nem mert való életben vagyunk...

A srác ezt kihasználta, és játszott velem. Meztelen képet édesgetett ki tőlem, ő is küldött vissza, majd mondta, hogy ő semmit nem képzel el velem... Na én azóta nem hiszek a szerelemben.

Btw, ugyanakkor amikor mondtam a srácnak, hogy meleg vagyok, elmondtam a "melegbarát" legjobb barátnőmnek, ő őszíntébben örült neki.

Akkor 17, most 19 vaygok.

2021. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem, hogy egyszer már coming outoltam a szobatársaimnak. Illetve az egyik barátnőmnek Idubzz mémmel mutattam meg, hogy milyen vagyok.
2021. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Első :)


Szomorú történet, de ne add fel kérlek, nem annyira lehetetlen a dolog. Hidd el, én is így voltam (vagyok). Egészen más világ vagyok, mint a többi meleg srác. De nem adom fel :) hátha


Üdv.

2021. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, köszi. Hát a pár találást nem adom fel, de nem fogok abban, hinni, hogy majd jön egy ember, akiért mindent eldobnék.
2021. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány barátommal egyszerre terveztük elmondani egymásnak: lánnyal randizom, mire én: én meg fiúval. :D
2021. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!