Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan “hetero” aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan “hetero” aki szereti felvállalni, h azért nem teljesen az?

Figyelt kérdés
Vagy inkább örültök, h mindenki heteronak hisz titeket?

2021. jan. 21. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint biszex aki nyíltan biszex? 😄😄 persze hogy van
2021. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy van bennem egy kis ferdehajlam, de szerintem csak a kíváncsiság hajt, ettől függetlenül heterónak mondom magamat, kíváncsi mindenki lehet
2021. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magam is így vagyok mint 2#
2021. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Papíron hetero vagyok, mindenki ezt tudja -de a dolog további részéhez se a családomnak, se az ismerősi/baráti köreimnek semmi köze. Előlük titkolom.
2021. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki heterónak gondol,de valójában biszex vagyok,csak titkolom.
2021. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szoktam senkinek sem a szexualitásomról beszélni, mert senkinek semmi köze hozzá. De ha valaki pofátlanul megkérdezi, akkor azt mondom, hogy nem tudom, mert nem vagyok biztos a szexualitásomban, ez olyan dolog ami bármikor változhat. Nem hiszem hogy szükséges megneveznem, egyszerűen élvezem azt amit abban a percben akarok. Legyen az férfi vagy akár nő
2021. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem titkolom, hogy vannak meleg érzéseim.
2021. jan. 23. 14:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is felválalom hogy biszex vagyok
2021. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megkérdezi mindig azt mondom hogy engem minden érdekel, szabad vagyok, aki megtetszik. Igy nem rakok magamra semmilyen címkét, de tudják, hogy érdekel más is. 21/f
2021. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!