Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok,lányok szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok,lányok szoktatok szorongani még a másságotok miatt? Illetve ha már nem, mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Légyszives kort és nemet is írjatok

2021. jan. 23. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, nő, 30+.

Akkor múlt el, amikor elfogadtam magam.

2021. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán, de le kell szarni másokat teljesen. Akkor elmúlik. Magaddal legyél kibékülve. :) Saját boldogságod a fontos, illetve akivel megosztod.



26/F

2021. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valami új helyre megyek, ahol nem ismernek, picit mindig szorongok, vajon kinek, mikor, hogyan mondjam el stb ;de általában pár beszélgetésből úgyis lejön, és nem szokott belőle semmi probléma lenni. Megszoktam, hogy sokszor kell utalgatnom a másságomra, mert eléggé nőies vagyok és nem levágós. Más szempontból egyáltalán nem szokott frusztrálni a másságom, és nekem is akkor múlt el, mikor elfogadtam magamat és a számomra fontos emberek is elfogadtak.

21/N

2021. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ritkán, rosszabb napjaimon igen
2021. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten voltam egy állásinterjún.

Ott kérdeztek rólam, hát meséltem, magamról és a páromról is, szerintem engem fognak felvenni...

Viszont a páromra férfiként reagáltak, hiszen nevet/nemet nem mondtam nekik. Csak hogy mivel foglalkozik stb..

Nagyon érdekelte őket.


Amiatt valóban szorongok, (hiszen azóta értesítettek, hogy kipróbálnának engem próbanapon), hogy talán le kell majd tagadnom a párom mondván szakítottunk, vagy kérnek képet...

és persze baráti körben és annó az egyetemen mindenki tudta.

De ott nem igazán konzervativak a fiatalok xd


De ez egy munkahely, az állásom is bukhat ha közlöm.

De mégsem bánom, hogy meséltem a páromról, az sem menne, hogy szinglinek hazudjam magam, mikor nem vagyok.

Szívesen dicsekszem a barátnőmmel, így jól is esett beszélnem róla.


De mikor pasiként emlegette tovább a 2 interjúztató, akkor picit úgy voltam, hogy na basszus, talán ezt nem kellett volna...


Nem tudom ez szorongásnak mondható e.

Egyéb szituációkban ritkán szoktam aggódni emiatt, pláne az ismerőseim körében.


24/N

2021. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!