Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalt bottomok, ti nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt bottomok, ti nem féltek az inkontinenciától?

Figyelt kérdés
Olyan bottomok tapasztalatát szeretném látni, akik már több éve élnek gyakran szexuális életet.

2021. jan. 27. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem félek. Ésszel szexelek.
2021. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartok tőle, semmi jelét nem tapasztalom annak, hogy bármi maradandó gondom lenne. Tökéletesen működik minden, pedig sok éve rendszeresen csinálom.

29/passzív

2021. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem öklözve vagy minden héten oké.

Normál pénisztől bajod nem lesz.

2021. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Változó kinek meddig bírja, de egyszer mindenkinek eljön az az idő hogy le kell állni az anállal ha nem akar nagyobb bajt. Feltűnőbb gondok látszólag hirtelen jönnek, de olyankor már nagyon nincs mit tenni. Figyelni kell, fokozatosan csinálni, ellazulni előtte, síkosítani, nem kell erőltetni ha nagyon fáj, nem kell mindent bevállalni. Így sokáig húzhatod, de egyszer abba kell tudni hagyni.
2021. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Engem több, mint 10 éve öklöznek, többnyire hetente többször, és semmi ilyen problémám nincs, tökéletesen működik minden.

Ellenben proktológustól hallottam, hogy olyan idős vidéki bácsiknál-néniknél jelentkezik ez a probléma, akik még csak nem is hallottak anális szexről.

2021. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ésszel csinálod, síkosítóval, előkészítve, nem lesz baj. Ilyen öklözős játékok viszont betehetnek. 34 vagyok, volt időszak, mikor elég gyakran megdugtak, nem volt akkor se semmi gond, csak tényleg ésszel kell.
2021. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ésszel megy az anális szex semmi gond nem lehet, persze nagyon fontos a síkosítás, és a fokozatosság, nekem egy tíz évvel fiatalabb aktív szex haverom van, elég nagy mérettel rendelkezik, és persze nagy szexuális étvággyal is, van olyan hogy naponta többször is megdúg. Az elején mindig óvatos a behatolásának, aztán persze lehet vadúlní is .És nincs semmi bajom.



34 p

2021. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát, egyszer találkoztam olyan sráccal, aki konkrétan maga alá szart. Rohadt kiábrándító volt.
2021. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Aki top az úgy is azt fogja szajkózni hogy nem lehet belőle baj, mert nem neki viselni a következményeit, aki bottom az meg azért mert senki sem szeretné azt gondolni hogy ami neki élvezetes az esetleg valóban ártalmas is lehet a számára. Persze amíg nincs semmi baj, addig könnyű is ezt hinni. A záróizmoknak már eléggé tönkre kell menni ahhoz, hogy valaki konkrétan rendszeresen ne tudja visszatartani a székletét, az hogy valaki nem tart itt nem jelenti azt hogy ne sérültek volna a záróizmok. Ez nem úgy működik mint a többi izom, hogy simán ellazul és majd újra összehúzódik és nem is ugyanúgy gyógyul. A rendszeres kisebb-nagyobb szakadások után nem áll vissza az eredeti állapotba. Lehet erőlködni rajta, hogy ilyen nem létezik de több kutatás is kimutatta hogy jóval magasabb az inkontinencia aránya azok között akik rendszeresen passzív oldalon análoznak mint akik nem.


Nekem volt munkatársam akiről tudtam hogy passzív meleg, na hát nála úgy nézett ki a történet hogy annyit láttál egyik pillanatról a másikra se szó, se beszéd egy műszakban többször elrohan WC-re, a főnöknek ezt azzal indokolta hogy bélbetegsége van, nevezhetjük így is de más volt a baj.

Lakótársam szintén meleg, negyvenes éveiben jár és mostanában kezdett el arra panaszkodni, hogy többször is imádkoznia kellett hogy időben érjen a WC-re.

Egyik aktív haverom meg mesélte hogy a srác akit öklözött konkrétan pelenkában járt már az utcán.


Szóval én továbbra is azt mondom, hogy ésszel de csináld nyugodtan de figyelj magadra, és ha bármi olyan tartósabb negatív változást észlelsz ebben az ügyben, például a gáz enged el egyre gyakrabban vagy nehezebben távozik a széklet "vége" (mert már nem tudják olyan erővel kiszorítani a záróizmok) akkor hagyd abba, ne várd meg amíg odáig fajul a dolog hogy inkontinens legyél mert úgy nem élet az élet.

2021. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a topok azt szajkózzák, hogy nem okoz bajt, sajnos ők kb leszarják, nem érinti őket...

Ezért írtam, hogy tapasztalt bottomok őszintén beszéljenek róla, itt úgyis név nélkül lehet.


Az a baj, hogy több helyen is utánanéztem, magyar angol német oldalakon, orvosi fórumokon, és mindenhol más van... Egyik helyen írják, hogy igen előfordulhat, másik helyen még írják, hogy ez egy izom, visszaszűkül és hogy az egész egy városi legenda.

Most van az első párom, ahol bottom vagyok és eléggé aggódom miatta, mert nem ér nekem annyit, hogy egészségügyi bajom legyen belőle.

2021. jan. 27. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!