Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bdsm kedvelő melegek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla211 kérdése:

Bdsm kedvelő melegek ha valaki szereti, hogy száját betömik és be kötik ilyen esetben milyen biztonsági jel van?

Figyelt kérdés
Azt kéri a partner, hogy legyen jól ki kötve szembekötve és a száj is. Ilyen esetben milyen biztonsági jelet alkalmaztok?

2021. jan. 28. 06:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
3 nyögés egymás után.
2021. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Bocs, nem jól hallottam, hármat nyögtél, vagy csak kettőt most akkor folytassuk, vagy ne, vagy mégis..... Na, jó hagyjuk a fenébe az egészet! :)
2021. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, de oda kell figyelni a partnerre, és ha ezt megteszed, akkor alapvetően meg tudod különböztetni hogy élvezetből vagy fájdalomból nyög.
2021. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, élvezetből szereti a fájdalmat.
2021. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Értem hogy rossz kedved van, vagy bal lábbal keltél, és csak kötekedni tudsz jelenleg, de fejezd be, mert nekem ez eddig bevált, te pedig egyetlen javslattal sem éltél. Ez az én módszerem, eddig nem volt gond. Te pedig ahelyett hogy itt kötekednél egy olyan dologban amiben több mint valószínű, hogy nem vagy kompetens, inkább keress más elfogalaltságot, minthogy itt tengeted az időd, és értelmetlen módon csak kötekedsz.
2021. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

Aki más véleményen van, az hizzon innen. Értem.

Szokásos gyik színvonal.

2021. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

,,te pedig egyetlen javslattal sem éltél"

Szeretném ezt a részt kiemelni. Senki, de senki sem azért mondta, hogy húzz innen, mert nem egyezik a vélemény. Viszont mivel te semmilyen javaslatot nem tettél, csak kötekedsz javaslat adása nélkül, így igen, húzz innen.

2021. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Nekem aztán dobbangathatsz itt, meg húzhatod magadat, akár felfelé is, ha úgy van kedved. De se innen nem húzok, sem megállni nem fogok közben, ha a magadfajta nyögdécselget közben. Annál jobban élvezem az ilyen kis művirágokat, mint te is vagy! 😂
2021. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na ezt belehet fejezni, mert mind a kettőt megkorbácsolom. 😂

De köszi a nyögési javaslatott nem rossz ötlet.

2021. jan. 28. 11:34
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, a korbács marad nálam. De használni is fogom! :P
2021. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!