Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok már rendőrrel vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már rendőrrel vagy más egyenruhással alkalmi alapon?

Figyelt kérdés
Midnig is vágytam egy élményre rendőrrel-katonával vagy más egyenruhással de nem tudom mennyire reális egyáltalán hogy ez megtörténhet? Ti mit gondoltok illetve tapasztalatok?

2021. febr. 2. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Alkalmi alapon nem, de lassan négy éve van rendszeres viszonyom katonával. Alkalmit ő nem keresett, mivel fontos a munkája miatt az olyan ember, aki "nem buktatja le", egyszóval diszkrét. Nekem megfelel, mert én meg amúgy sem akarok párkapcsolatot, de egy normális baráti viszony kialakult. A hátránya az elején az, hogy nehéz megszokni a barátnőket. Neki több is volt az évek alatt, de nyilván először ez fura. Most már nem érdekel, illetve lehet rosszul hangzik, de valamennyire még hízelgő is, hogy a barátnőit simán váltogatja, ha valami probléma merül fel, engem meg nem dob a problémák ellenére sem.
2021. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos nem, de ha lenne rá alkalom, akkor szívesen leszopnék egy egyenruhást :P

25/f

2021. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Volt katona és rendőr is.

Alkalmi-ból ők szerettek volna többet is, és nem titkolták munkahelyükön hogy melegek de nem is reklámozták.

Ezért nem is értem az 1es hozzászóló barátját.

2021. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, szoktam lenni. Amikor kiverem magamnak. De akkor le szoktam venni az egyenruhát.

Nem, nem kérek privit!

2021. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Burkolóval.. a legjobb 👌
2021. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrrel nem, viszont nyomozóval igen. Sőt katona is volt.

Egyébként meg sok rendőr van rómeón is, csak biszexek, meg egyenruhás képet nem tesznek fel.

Ezenkívül tűzoltót is találtam már fent, de vele nem találkoztam.

2021. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Furcsa h így elmondjak h nyokozok v rendőrök. De lehet biznak az adott szemelyben
2021. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Évek óta jár hozzám egy nős,családos ,sokkal fiatalabb rendőrsrác... Nem tudom,mi ebben a különleges? Ugyanolyan,mint bárki más férfi.
2021. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Abszolút alkalmi alapon gondoltam, nem 'visszatérőként'. Azaz mondjuk miközben dolgoznak leszopatja magát pl.
2021. febr. 3. 11:11
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Ugye ezt te sem gondoltad komolyan, hogy ilyenre fogsz találni bárkit is ebben a formában?!!!
2021. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!