Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetetlen olyanokkal ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen olyanokkal ismerkedni, akik komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam magamat társkeresőre, mert még nagyon a dolgok elején vagyok, mostanában kezdem vállalni magamat. Komoly kapcsolatra vágyok, de az esetek 95 százalékában alkalmi szexet keresők írnak rám, hogy a prostituáltakról, "leszopnálak"-típusokról ne is beszéljünk. Kicsit csalódás a meleg társadalomban, és meg is vagyok ijedve, hogy lehetetlen ennyi idősen életem első párját megtalálni, akivel nem csak egy kúrásra vágyok. Tényleg elég prosztó dolog, hogy ez így kiszakad belőlem, de így teljesen kétségbeestem ettől. Tudtam, hogy macis passzív "elsőbálozóként" nem lesz egyszerű, na de hiába helyes az illető, ne csak lekúrni akarjon már... Tudtok valami tanácsot adni? Vagy olyan oldalt, ahol könnyebb helyzetben érezném magamat?

21F


2021. febr. 4. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Akarol e dugni?
2021. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos meglátod majd, hogy a "lekúrás " ma nagy divat,szinte pézséként használják el egymást a melegek.

De vannak ( vagyunk ), akik csak kapcsolatban gondolkodunk, és hidd el, Neked is lesz, már csak azért is, mert a macis passzívakat is sokan kedvelik.

De az ember a fontos, nem az, hogyan néz ki.

Persze, erre pár évvel idősebben jön rá mindenki...


Nagyon fiatal vagy előtted van még sok szép...

2021. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 0224 ***** válasza:
100%

Sajnos mindenhol ez a helyzet hiába használsz más app-ot. :(

Tudom mivel szintén kapcsolatot keresek.

2021. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%
Ez nem csak most a divat, egyaltalan. 55 eves vagyok, es fiatal koromban is eppolyan a legaljabb nep volt a buzai tarsadalom.
2021. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!