Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Láb fétises fiúk, mit szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láb fétises fiúk, mit szerettek csinálni a másik lábával?

Figyelt kérdés
Milyen legyen a másik lába? Cipő, zokni is izgat? Ti mit szerettek, mit csináljanak a ti lábatokkal? Kort is írjatok!

2021. febr. 8. 19:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Zokni nem, cipő viszont izgat. Legjobb ha a lábával a farkam izgatja, miközben én szagolhatom a cipőjét. Természetesen fordítva is működik, imádom akár cipős lábbal, akár mezítláb verni a másik farkát.
2021. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Engem mezítláb és cipőben zokni nélkül izgatnak nagyon a srácok lábai.

Simogatnám a lábszárait, szopnám a lábujjait, nyalnám a talpát, masszíroznám a lábfejét, sétálnék vele mezítláb, és kezébe adnám a saját lábaim is ha van erre igénye :)

27F

2021. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Én talpat nyalni lábujjakat szopogatni szeretek elsősorban :)

Cipő, zokni nem igazán izgat

2021. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
En farkakat szeretek taposni mezitlab vagy cipoben is csak sajnos erre eleg keves a jelentkezo mindenki csak addig nagy szaju mig arrol nincs szo hogy tenyleg talalkozni kene es megtaposhatnam! Fiuk laba nem izgat egyebkent csak lanyoke fiukat csak kinozni szeretem viszont forditva egy fiunak max azt engedem hogy a labamat szagolgassa vagy nyalhassa! 27f
2021. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Én simogatni a lábfejet, csikizni a talpat. Ezeket viszont nagyon. Mást nem.
2021. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, te most erre vered?
2021. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
Csatlakozom az 5. válaszolóhoz, nagyon zavaró, hogy ha beállítok egy kulcsszót figyelésre és ilyen kérdéseket is kidob. Ilyenkor csak azért is rákattintok és kifejezem nemtetszésemet. És ez így is lesz a továbbiakban is, ebból látható, hogy rossz ez a rendszer. Ha mások is így gondolják, mint az 5-ös, akkor érdemes lenne elgondolkozni.
2021. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
#5-ös/14-es, segítek: Ott oldalt van a főkategóriák. Egy klikk a SZEXUALITÁS főkategoria alatt a "Heteroszexualitás" kategoriára, és máris csak a hetero kérdéseket dobja ki a szexualitáson belűl. Így mindenki csak azzal szembesül, amivel feltétlenül szeretne. Csak az egeret kell megmozdítani.
2021. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Annyiban hasonlítunk a 11-es sz. kommentelővel, hogy engem is csak a lányok lábai izgatnak, de ha az én lábaimról van szó, akkor a fiú-fiú lábfétisben is látok fantáziát. Eddig egyszer próbáltam csak ki, de egy csomó mindent kiderítettem magammal kapcsolatban, amit vagy nem is tudtam eddig, vagy legfeljebb sejtettem.


Például szeretek domináns szerepben lenni, ha "uralkodhatok" a másikon a meztelen lábaimmal. Szeretem látni, hogy a talpaim teljesen beterítik a másik arcát, és teljesen alájuk rendelődik. Szeretek aktív lenni a talpaimmal/lábujjaimmal, és nyomogatni, masszírozni a másik arcát vagy jelezni, hogy épp a mezítlábaim melyik részével akarom, hogy foglalkozzon.


Fontos nekem az is, hogy saját magam szépnek és vonzónak lássam a lábaim, mert a legfőbb élvezetforrásom, hogy látom, mit csinálnak a másik arcával, szóval ilyesmi szitut csak úgy tudok elképzelni, hogy testhezálló, fekete vagy sötét leggingsben vagyok, aminek vagy van talppántja, vagy egész a bokáim alá leér, hogy csak a lábfejem maradjon szabadon. Szoktam még egy-két gyűrűt is viselni, és a körmeim is sokat ápolom, illetve hosszabbra hagyom, hogy minél nőiesebb megjelenése legyen a lábaimnak.


Még azt is kipróbálnám, hogy milyen a dominancia egy olyan formája, ahol a lábimádat már főleg gyengéd, de előtte a lábujjaimmal és talpaimmal összetörök/zúzok/tépek valami olyan tárgyat, ami a másik számára fontos és értékes; és csak utána veszem rá, hogy teljes odaadással nylogassa és csókolgassa a lábaimat.

2021. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Én szívesen szagolgatom, nyalogatom a talpait és a lábujjai között, szopogatom a lábujjait. Már többször volt alkalmam szép sima, pirosas talpakat kényeztetni :)
2021. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!