Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordulhat, hogy a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy a passzív irányít egy párkapcsolatban és nem az aktív?

Figyelt kérdés

Pl határozottabb, jobban tudja mit akar.


Szakítva a sztereotípiákkal.



2021. febr. 9. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szakítva a sztereotípiákkal."

Nálunk melegeknél sincs külön kategorizálva, hogy mi a "férfi" és mi a "nő" dolga, csak hogy a szerepeknél maradjuk.

Egy hetero kapcsolatban is előfordul, hogy a nő viseli a nadrágot és nem a férfi. (persze ez páronként eltérő.)

2021. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmüen igen a válaszom, lézetik ilyen helyzet. Velem is elöfordult már.
2021. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egyik a szex, a másik meg a párkapcsolat. Mondjuk ez utóbbi akkor jó ha két egyenrangú fél van benne.
2021. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
igen létezik ilyen
2021. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, igen.
2021. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A passzív ugyanolyan határozott mint az aktív.
2021. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Egy igazi párkapcsolatban nincs dominálás,sem irányítás.

Ott egyenrangúságnak kell lenni. Testiségben más, ott ki aktív,ki passzív. De nem minden a testiség. El sem tudtam volna képzelni egyik kapcsolatomban sem - aktív létemre -, hogy bárki is dominált volna.

2021. febr. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordulhat
2021. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan van ilyen. Én vázolom, nálunk hogy megy: párom aktív én pedig power bottom, 10+ éve együtt. A kapcsolatunk érzelmi részét egyértelmüen a barátom dominálja. A pénzügyi és ekonómiai részét kizárólag én,mert õ nem ért a pénzhez, kifolyik a kezei közül. Ugyanúgy a a jövõtervezést, szexet is egyértelmüen én dominálom, elvégre power bottom vagyok. Meg még egyéb területeken is, de az hosszú lenne. Ha statisztikailag nézem mindent egybevetve a mi kapcsolatunkban 80-20 %-ban a passzív dominál.
2021. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sanyó9999 ***** válasza:
7%
9-es. Nem vagy Te más csak egy rossz köcsög,ha nem bírod leírni tisztességesen,hogy passzív.Mennyivel vagy előkelőbb ezzel a power bottom dumával?
2021. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!