Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért próbálják ki sokan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják ki sokan a szexet idős férfival?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel ismerkedtem, 17 volt és mesélte, hogy volt már hármasban egy 25+ meg 30+ éves férfival. Nekem ez fura, ki vonzódik ennyivel idősebbhez, meg fordítva is kínos. Engem ez lesokkolt es végig ez járt a fejembe.. nem erőszak de valahogy mégis nekem kicsit olyan. 20/f

2021. febr. 14. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Neked a 25 éves az idős? Ember azért gondolkozz már.
2021. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
El van szállva a kedves kérdező magától egy csöppet.
2021. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
De húsz évesen 17 évessel ismerkedik, aki azért majdnem gyerek még.
2021. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Én 42 vagyok, és kifejezetten kedvelem a fiatal 17 körüli fiúkat!

Egyáltalán nem kínos, sőt...

A saját korosztályától biztosan nem kapja meg azt az odafigyelést, törődést, gyengédsget mint egy idősebbtől!!!

2021. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudom, ki hogy van vele, de én 16 éves voltam mikor megismertem a páromat, ő pedig 19. Se gondolkodásmódban, de kinézetre végképp nem voltam gyerek. Most én 20 vagyok Ő pedig 23 és ez a 3 év semmi.

Biztosan vannak olyan 17 éves fiúk akik kb 11-nek néznek ki de ne általánosítsunk, egy 16-17 éves már bőven megéli a szexualitását és bőven lehet érett minden téren.

2021. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Én amikor 18 voltam kavartam egy, rövid ideig egy 29 éves férfival. Semmit nem jelentett az a korkülönbség. Hidd el nem azért vonzódtunk egymáshoz mert én gyerek lettem volna. Nem ez a gáz korkülönbség
2021. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Miért hiszi a fiatalok többsége, hogy az idősebbek pisicsöpögős, hörgős,szenilis alakok ?

Van kora harmincason is olyan, aki vénemberes,agyilag is,kinézetben is.

Mikor 18 voltam,egy 43 éves volt az első nekem.Jó volt,mert kedves,érzéki volt vele.


És nekem is volt már 20 éves is, pedig akkor már 49 voltam. Na? Nem is én kerestem, ő kezdte és minden okés volt, testileg is, lelkileg is.


52 f

2021. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Én tudok olyan nőt , aki 18- évesen volt együtt egy akkor 60 - éves férfival . Azóta a férfi már meghalt .
2021. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-10 év korkülönbség azért számit ilyenkor. A 3 év is számit egy kapcsolatba, de mivel mindketten tanulunk így hasonló életet élünk. Nyilván ha 35 és 45 együtt van akkor kevésbé érződik a különbség. De egy felnőtt nem vágyik arra hogy korban hasonló emberrel legyen? Pl ne anyától kérjen pénzt ruhára a párja. Bocsi de nem az idős oldalról érdekel a kérdés, mert nyilván mindenki azt gondolja hogy jaj de jó vele a szex és bármelyik tini örülhet ha talál egy apukát magának. Inkább a fiatalok véleménye érdekel.
2021. febr. 14. 11:42
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Apakomplexus
2021. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!