Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit reagálsz ha az utcán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálsz ha az utcán beszólást kapsz, hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés
Főleg ha nem vagy kirívóan levágós stb... Nekem legutóbb két primitív roma ugatott be de le se reagáltam az jobban idegesíti őket. :)

2021. febr. 15. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kirivoan levágos akkor honnan tudnák mások hogy meleg vagy !?
2021. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én azt mondtam vissza, hogy fúj heteró. Erre a csávó nem tudott mit mondani. :D
2021. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Faluban lakok, nem szóltak be

Magukat mnősítenék le vele.

Nálunk nincs ilyen. 😘

2021. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

1es

Faluban mindenki mindenkiről mindent tud, pasimmal együtt élek, nincs semmi gond.

2021. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
89%
Meg sem hallom, mert fülhallgató van rajtam :)
2021. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 De ők legalább tudnak írni...
2021. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arra gondolt a kérdező, ha az ismerősi köröd is tudja hogy meleg vagy(pl. ismerkedés miatt vagy unod ha mindig a csajokról kérdeznek és elmondod), vagy ha kézen fogva mész a pároddal az utcán, kapunk-e beszólást. Nem sokan tudják rólam, hogy meleg vagyok, nem kaptam beszólást, viszont egyszer gimiben megkaptam, hogy az egyik nagyon jó osztálytársamról(mondhatni jóbarátok voltunk, de utólag nézve nem) azt hittem meleg és pár hónap után el mondtam neki, hogy tetszik, utána megfenyegetett, majd egy hónap múlva az ofő is megfenyegetett hogy ne zaklassam, mert anyja felhívta az igazgatónőt, mert "csúnyán néztem rá és zaklatom". Ahhoz képest hogy az a gimi benn van a Boldog Iskola projektben, az ország legkétszínűbb iskolájának mondható, mivel nem egy tanárról kiderült hogy a diákjaival fekszik le és nem rúgták ki, az egyik tanár két diákot folyton megaláztatott nyilvánosan, a mintadiákoknak több személyiség zavarja van a magas elvárás miatt, hogy max gimi után kettő évet adok nekik amíg nem a pszichiátrián kötnek ki, stb.


Szóval ja, nekem csak kellemetlen gimis emlékeim voltak inkább mint utcán b**ztatás.

2021. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Illetve mivel vékony vagyok gondolom máris... Meg tudjuk. Ha csaj vagy akkor prosti ha fiú akkor meleg. Ezek a legnagyobb oltások amit tudnak mondani, mert ennyit tudnak. Azért is nem izgat. Az se izgat ha látszik. Hisz ennek ellenére normális, heterós életet élek. Nem vagyok "polgárpukkasztó" tipus. Ha valakinek nem tetszik az az ő gondja de érdekel mások mit szoktak reagálni :P
2021. febr. 16. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!