Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit próbálnátok ki BDSM terén?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit próbálnátok ki BDSM terén?

Figyelt kérdés
Illetve domok vagy szubok lennétek?

2021. febr. 18. 13:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

@20-as, ja valami ilyesmire gondoltam. Szerintem lehetne opció az "előléptetés" azoknak akik mindkét oldalt kedvelik (pl én).

A fizikai bántalmazást max enyhén engedném, a hangsúly a szexuális kielégülésen lenne minden résztvevőnek.

19 voltam

2021. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%
Sub pasiként nővé nevelnének.
2021. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek jó szoros bilincsben és kipeckelt szájjal bezárva órákon át szenvedni.
2021. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
#23 hu az nekem is jo lenne
2021. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Felix Crux ***** válasza:
100%
Kemény kis korbácsolás, aztán pucéran keresztre lenni feszítve. Jó masszív gerendából. Miután kimerültem, szopjanak le. :*:*
2021. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%
Egy ilyen kiképzőtábort megnéznék én is, mint amit a #19, #20, #21 válaszolók írnak. Természetesen mindenki teljesen meztelen lenne folyamatosan, és így végeznék a munkát vagy a különböző gyakorlatokat. A nem megfelelő viselkedést én is valamilyen testi fenyítéssel büntetném, ami enyhébb esetben, például ha csak arról van szó, hogy az illető lazsál, nem dolgozik kellő intenzitással, akkor lehetne mondjuk annyi, hogy kikötözik valahova, és ott hagyják éjszakára. Komolyabb ellenszegülés, például szökési kísérlet, lázadás szítása stb. esetén viszont nemcsak megkötöznék, hanem meg is korbácsolnák utána, vagy elvernék alaposan, és ezt ilyenkor a többieknek is végig kéne nézni, hogy ők is tanulhassanak belőle. A jutalmazás viszont nálam mindenképpen szexuális jellegű lenne. Szóval ha valaki sorozatosan jól teljesítene, akkor mondjuk választhatna magának a többi fiú közül partnert, és ők egy éjszakát együtt tölthetnének. Alapból a szex a résztvevők között ugyanis nem lenne engedélyezve, ezt ki kéne érdemelni. :)
2021. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
93%
RimJob, Edging
2021. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
86%
Mint a 22 es annyi hogy én a női szerepet is kipróbálnám.
2021. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
90%

Fiú vagyok,szub,és kipróbálnék jó pár de jóó pár dolgot

Cbt, pofozgatás, és amit nagyon elfogadnék az igazán az, hogy ha lenne egy dom nő, akinek lenne mondjuk vagy 10 barátnője és előttük aláznának meg.

És mondjuk mit tudom én, mindegyiknek atom jó lába lenne, de csak komoly áron csókolhatnám meg.

2021. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 cseppszi ***** válasza:
100%

Egy igazi úr úgy viselkedik, hogy imádja az alattvaló :D

Szóval mindent ki lehet próbálni és úgy alkalmazni, hogy mindkét félnek örömet okozzon. 50+ dom

2021. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!