Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tesz semmit az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tesz semmit az orgazmusomért?

Figyelt kérdés

Viszonylag sokszor együtt voltunk már. Nem vagyok/voltam szégyenlôs elmondani, hogy az orgazmus ugyanugy kell és jó nekem is. Mindig próbáltam úgy közölni vele, hogy közben ne alázzam vagy sértsem meg a férfiasságát. Egyszer volt orgazmusom, akkor is úgy hogy kb. rá kellett erôszakolnom. Megmondtam neki, hogy csak abban az esetben történik bármi is, ha nem csak róla szól és addig a lakásomat sem hagyja el. Nyílván nem fenyegetve, hanem kissé viccesen közôlve, de határozottan. Azóta sem volt ilyen. Önmagától egy mozdulatot sem tesz. És meg az sincs, hogy nem tudná, hogy lenne jó nekem, mert azt is mondtam már Neki.


Nem értem tényleg.

Azt azért tudni kell szerintem, hogy nagyjából 2 mp alatt képes elérni a csúcsra. Igen, van ilyen is. 😅

A második kör pedig kb. 5-6 perc.

Már nekem kellemetlen mondani neki.


Azt hiszem, ô tényleg ennyire önzô ember.



#orgazmus #önzőség #Már a kommunikáció is kellemetlen
2021. febr. 19. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Önző
2021. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem érdemel ilyen pasit. Szakíts vele, szerintem te mindent megtettél.
2021. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csicuki ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele ha ennyire önző biztos találsz valaki mást is aki esetleg nem ennyire az
2021. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy Önző,de ráadásul még gyorstüzelő is?

Rossz kombó. Ne nxűglődj vele.

2021. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott a kérdésedben a válasz - mert önző és lesz.rja neked mi jó csak üritőlyuknak használ. Ahogy fent is írták, ilyenből minden sarkon 10-et találsz.
2021. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem egy alkalmim volt ilyen, aki teljesen negjatszotta, hogy kedvel, majd lelepett. Én elég tapasztalatlan voltam, ő ezt elfogadta, de szerintem nyilván csak magára gondolt. Nagyon ügyesen szopott, de ennyi,ő valahogy nem tudott elmenni. Megbeszeltuk, hogy most még elsőre anal nem lesz. Szerintem ezen akadhatott ki, vagy nem tudom. De mindenesetre elég önző volt.
2022. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!