Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit javasoltok? Ti probaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Ti probaltatok mar az electric stimulationt? (Elektromos stimulalas maszturbalashoz) Csak fiuk, pasik valaszat varom! Irjatok kort. En 23 eves srac. Na? :)

Figyelt kérdés
Electric stimulation-t probaltatok mar? Napokban akarok venni egy-ket e-stim kütyüt szexshopbol. 3 fajta van: egyiket Farokra lehet huzni es 2 vekony 'gyuruje'van. A masikat a hugycsobe kell berakni (fémbot). Van egy harmadik, az szinte csak a herét érinti. 3V (3 volt) elektromossaggal rendelkeznek es minitaviranyitoval iranyithatok.

2021. febr. 23. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de izgat a dolog hogy kipróbáljam.
2021. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam már de nem jött be. 25/f
2021. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Milyet probaltal, 2/2?


Nem elvezted? Nem meredt a farkad tole?

2021. febr. 23. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt próbálnám ki, amelyik belülről nyüstöli a dákeszt, a fémbotot. De az is úgy lenne a legizgalmasabb, ha más csúsztatná fel, míg én ki lennék kötözve.
2021. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már több éve volt, arra emlékszem hogy annak is 3 része volt, és annyi volt hogy kicsit csípett/fájt, de élvezetet nem nyújtott.
2021. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is simán kipróbálnám, sajnos tapasztalatom nincs benne.

22f

2021. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!