Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van esélyem így valaha párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így valaha párt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lényegében annyi lenne, hogy nem tudom mennyire vágyom én a szex dologra. Lányokhoz egyáltalán nem vonzódom ez tuti, viszont kipróbáltam sráccal, azthittem minden okés lesz de nem sajna. Fel se állt, és furán éreztem magam. Most afelé hajlok, hogy talan aszexualis vagyok, csak megis fiuk felé vonzódom(szerelmileg) vagy mi. Tudom nagyon kicsi eséllyel “indulok” így, de lehet hogy így mégis párt találjak? Tehát leginkább a szex (es azzal kapcsolatos dolgok) nelkul? Nem is azt mondom, hogy soha, de nem tudnám rendszeresen csinalni az tuti. Nagyon ossze vagyok zavarodva sajna
2021. febr. 24. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Ölelést, simogatást, összebújást és a csókot jobban értékelem, mint a többi testiséget.

Nekem ezek is bőven elegek lennének egy szép párkapcsolathoz...

2021. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Én is amondó vagyok, hogy próbálkozz intimebb közeget kiépíteni először, hátha az segít.

Én esetleg még egy szakértőhöz fordulnék, hátha tud mondani valami okosabbat mint idegenek az interneten.

2021. febr. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, szuperek vagytok :D
2021. febr. 25. 08:51
 14/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ha nem akarsz szexelni akkor ne is eroltesd
2021. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

" viszont kipróbáltam sráccal, azthittem minden okés lesz de nem sajna. Fel se állt, és furán éreztem magam."

Szerintem neked csak 1 alkalommal volt összesen részed szexben, így még ezt ne jelentsd ki.

Én az anál egyik oldalról sem kedvelem. Viszont azért felállni feláll és más célra tudom használni ha érted mire gondolok :)

Viszont volt már olyan, hogy bejött a másik pasi, de mikor oda került a sor, a kémia az nem volt meg. Bármit is csinált nekem sem állt fel, mondtam neki, hogy bocsi, de ez nekem nem működik.

De szerintem másoknak is volt már ilyen alkalmuk.

Szóval nem kell rögtön megijedni. Meg ott van még az is, hogy lehet neked érzelmek is kellene ehhez. Minden ember más.

2021. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!