Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg szemét vagyok, amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok, amiért nem engedném a legjobb barátomnak, hogy nálam aludjon, miután az egész estét a Magnum Szaunában töltötte?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés csak akkor lesz aktuális, ha feloldásra kerülnek a járványügyi korlátozások. Ha már kinyit a Magnum Szauna, vidéki barátom nálam akar aludni, mivel hajnalban bajos lenne neki hazautazni, én pedig budapesti vagyok. Viszont félek, ha utána a lakásomban lesz, elkaphatok a Magnumból valami fertőző betegséget.


30/F


2021. febr. 25. 22:55
1 2
 1/19 DominikX ***** válasza:
42%

Hát csak úgy nem kaphatsz el semmit, de én se engedném h nálam aludjon.


Aludjon a magnumos csőcseléknél

2021. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Te nem szemét vagy, hanem hülye.
2021. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem dug meg vagy nem szopod le mitől kapnál fertőzést.
2021. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem azért, de ha randomokkal akar dugni, aztán nálad aludni, akkor neki lenne pofátlanság bekéreckedni az ágyadba.


Vagy ha veled akar dugni és ilyen fenejó barát, akkor miért kefél randomokkal?!

2021. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hááááát... ha nem álltok neki dugni, szhopni akkor max. lábbombát kapsz el de azt meg bármelyik szaunából, strandról is akár. Igényes ember pont ezért általában még ott helyben alaposan lefürdik mielőtt hazamegy. Amúgy sem öltözünk vissza szauna után - ahol leizzadsz ugyebár - fürcsi nélkül utcaiba.

Egyébként meg a #4-esnek tök igaza van, elmegy idegenekkel csinálni amit csinál - azaz valószínűleg amúgy is igen nagy "étvágyú". Te meg otthon várod ölbe tett kézzel vagy mi? Ha nem dugtok akkor miért ne aludjon ott (haveri alapon), ha meg igen akkor meg gondold át kell-e neked olyan partner aki sűrűn válogatja a partnereit.

2021. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
zuhany, tusfurdo mond valamit?
2021. febr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ettől betegséget nem kapnál el, ellenben itt felmerül bennem a kérdés hogy mennyire is vagytok ti jó barátok, csak mert ő nem hozzád, a barátjához utazna fel, hanem kefélni a szaunában, bulizni, téged pedig csak szállásra használna.
2021. febr. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Te nem vagy a legjobb barátja de még a haverja se.

Ha nem nyeled le a spermáját és nem dugtok gumi nélkül, annyi esélyed van elkapni tőlle valamit mint a 4-6villamoson.

Te tényleg 30éves vagy,

Nem egy max 12éves homofob?

2021. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Hát eléggé...
2021. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Hogy mit akarsz te elkapni tőle?! :)
2021. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!