Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy kezdjük az első szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjük az első szexet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok felétek, hogy még szűz vagyunk és a párommal most vagyunk 5 hónapja együtt és már úgy érezzük eljött az idő a szexhez de, hogy áljunk neki? Sokszor aludtunk eddig együtt és eddig csak kisebb dolgokat csináltunk volt h kivertük meg ilyesmi de a legutóbbi talin meg ujjazott eléggé fajt de túl éltem. Ti hogy kezdtétek, hogy ellazuljatok? Meg hallottam olyant h előtte kimossa magát a passzív azt hogy csinálja?



2021. febr. 26. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Azért fájhatott hogx megujjazott mert nem volt szilikonos síkosítótok.


Ajánlom hogy azt is melegítsétek fel előtte szobahőmérsékletűre hogy kellemesen meleg legyen, vannak olyan készítmények ami ellazítja a záróizmokat és van benne egy kis fájdalomcsillapító is. Elsőre ezt ajánlanám. Türelmes legyen a partnered, figyeljen rád (ha te vagy a passzív) és beszélgessetek közben hogy mi a jó és mi nem az. Ha nem kommunikáltok, akkor biztos rossz lesz. Előtte ha nem kell kakilnod és nincs hasmenésed sem, beöntővel öblíthetsz párat (ez kb 20 perc) langyos vízzel, utána vécén kiengeded (partnered ne hallgassa ezeket, mert olyan hangja van mint egy hasmenésnek ahogy csobog a klotyóvíz) és a legfontosabb, hogy próbálj ellazulni. Ha nem megy, akkor először csak ujjazzon meg síkosítóval, ne ki-be húzogassa, hanem inkább masszírozzon téged belülről. Vágja le a körmét hogy ne karcoljon vagy akadjon beléd.


Ha kitágultál és kakis sem vagy, akkor lassan berakhatja partnered de lassan mozogjon, álljon meg inkább, többször húzza ki lassan.

2021. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Keresőbe bírsz egy két kulcsszót, és rengeteg ilyen kérdést találsz, ahol részletesen válaszolnak.
2021. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az első úgy volt, hogy előtte megbeszéltük mi hoyan fog történni, csináltam beöntést, vett sikosítót. Előjátékként én oráloztam, ő ujjazta a popsim majd fokozatosan behatolt. Majd lassan elkezdett mozogni, az aktus közben többször kivette és lassan visszatette hogy szokjam az érzést. Majd miután kitágultam már az első szexnél más pózokat is kipróbáltunk.
2021. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6%
szopéssal
2021. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!