Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják a melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a melegek, hogy nem jogos elvárás a kölcsönösség a szexben?

Figyelt kérdés

Miért várja el sok meleg, hogy kínáljam fel az ő farkának az én fenekemet, miközben ő ezt fordítva soha nem tenné meg?


Miért van az, hogy ha valaki beskatulyázza magát az aktív csoportba, akkor máris előjogok járnak neki, amit a meleg társadalom feltétel nélkül elfogad?


2021. febr. 28. 11:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Egy része ibternalizált homofóbia, van egy macsó önképük amibe ez fér bele.


Aztán egy másik a kiszolgáltatottságtól való félelem, hogy esetleg durva vagy velük stb.


Aztán ott van az is, hogy sokuk nem próbálta, szóval alapból nem is tudja mire számítson.

2021. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Milyen jó, hogy ezeket kimondod, eszembe se jutottak.
2021. febr. 28. 11:27
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom össze kell passzolniuk, nem mindig két uni találkozik.
2021. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nagyon rossz élményem van passzív szerepben, úgyhogy sok kedvem nincs hozzá. De, ha szeretnénk egymást kölcsönösen, akkor én belemennék, ha a páromnak éppen ahhoz lenne kedve.
2021. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

A szex nem egy ilyen barterügylet, hogy ha én kínálom a sheggem akkor ő is tegye meg...


Ha te szeretsz adni és kapni is, akkor olyan emberrel menj bele szexuális kapcsolatba, aki szintén.


Én például szopatni szeretek, de szopni nem. Akinek ez így nem tetszik azzal nem foglalkozom és az se foglalkozzon velem... ez ennyire egyszerű, nem értem miért kell ilyen képzelt jogegyenlőségi küzdelmet vívni.

2021. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"nem értem miért kell ilyen képzelt jogegyenlőségi küzdelmet vívni."


Azért kell ilyen képzelt jogegyenlőségi küzdelmet vívni, mert a melegek teljesen átértelmezték a szexualitást és ez meglátszik a te hozzászólásodon is:


"Én például szopatni szeretek, de szopni nem. Akinek ez így nem tetszik azzal nem foglalkozom és az se foglalkozzon velem... ez ennyire egyszerű"


Persze, hogy jobban szeretsz szopatni, mint szopni. Minden normális ember jobban szeret szopatni. Egy férfi genetikailag a farok elején szeret lenni és nem a végén. Én is a farok elején szeretek lenni, mind szopásban, mind dugásban. Mégis sokszor vállalom a másik oldalt, mert:

Időnként meg kell hoznom ezt az áldozatot azért, hogy cserébe a "jó" oldalon is lehessek.

Időnként pedig annyira bejön egy aktív fiú, hogy mindenáron találkoznék vele és csak a "rossz" oldalt engedhetem meg magamnak. Ez egy kis alávetettségi hajlamról tesz tanúbizonyságot.


Igen, vannak olyan fiúk is, akik esküsznek rá, hogy ők nem akarnak a farok elején lenni. Ez azonban csak alávetettségi hajlam, ezek az emberek azt is elviselik, ha a párjuk a való életben is alázza őket.


Egy önmagát aktívnak mondó férfi kizárólag a saját élvezetét keresi a szexben és minden kedves szó, amit a passzívnak mond, csupán színjáték.


Ezt az egész elméletet én szexuálrealizmusnak hívom.

2021. febr. 28. 12:19
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

És ha azt mondom, hogy bár szopásban a farok egyik végén preferálok lenni, dugásban már a másikon, az hogyan illeszthető be a te elméletedbe?


Ha nem élvezed a bottom szerepet, hanem “meghozott áldozatként” fogod fel, akkor nem is élvezed a szexet azzal a top sráccal... inkább le kellene mondanod róla és olyanokkal kezdeni, akiket meg is bszhatsz. Ahelyett hogy igyekszel ráerőltetni hasonló “áldozathozatalt” másokra, akik nem szorulnak rá.

2021. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"És ha azt mondom, hogy bár szopásban a farok egyik végén preferálok lenni, dugásban már a másikon, az hogyan illeszthető be a te elméletedbe?"


Széles skálája van annak, hogy az emberben mennyire van meg az alávetettségi hajlam.


"inkább le kellene mondanod róla és olyanokkal kezdeni, akiket meg is bszhatsz"


Csakhogy én marxistaként nem fogom akkor se kizsákmányolni az embereket, ha igényük van rá.

2021. febr. 28. 12:37
 9/22 Perverzsrac94 ***** válasza:
100%

Valakit megdugni nem kizsákmányolás. Mármint, jó esetben. Van aki szereti, ha benne vannak, de ő nem szeret másban lenni. A szexualitás nagyon sokféle és sokszínű, nagyon sokféleképpen lehet szeretni a szexet és nagyon sokféleképpen nem.


Azonban kezdem úgy látni, hogy valóban kezdnek kialakulni bizonyos előjogok és privilégiumok, nem szexuális értelemben az aktívok számára. Ahogy a világ egyre komolyabb erőfeszítéseket tesz (jobb esetben) a férfi-női egyenjogúság felé, a meleg társadalom mintha haladna visszafelé az időben, s lassan már nem két egyenrangú férfi kapcsolatáról beszélünk, akik vagy kölcsönösen dugják egymást, vagy egyik a másikat, hanem egy, az élet szinte minden területére ráerőltetett alá-felé rendeltségi viszonyról, ami az aktív félnek kedvez.

2021. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezõ szerintem benned is van jócskán internalizált homofóbia ha szerinted ez áldozat. Az emberek nagyon nagy része nem csak azért szexel hogy valamit bizonyítson vagy hogy a párja, partnere kedvére tegyen, hanem mert mindketten élvezik.
2021. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!