Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi történik, ha valaki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha valaki nem kezelteti az aranyerét és ugy dugatja magát?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos vérzik néha pedig csak dildot szoktam feldugni. A vérzés miatt abba is hagytam. Aki ennek ellenére(nem müteti meg stb) is csinálja annak az késöbb fájni fog vagy mire számíthat? szimplán érdekel.

2021. febr. 28. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Hehe, régebben aranyerem miatt kezdtem el dildókat feldugni.


Nos mióta análisan kényeztetem magam. Azóta nem fáj és nem jött ki az aranyerem. Szinte mintha nem is lenne.

2021. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Remélem nem baj, hogy nőként írok, anno a sok ülőmunka miatt jött ki, és akkor már análoztam is egy ideje 1-2 barátommal. És inkább megcsináltattam, jobb lett, azóta is szoktam análozni, de most sem viszem túlzásba.


Ha tartasz tőle, inkább műttesd meg. Nem vészes és jobb lesz utána.

2021. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!