Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet megszabadulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni a múltbéli megbélyegzéstől?

Figyelt kérdés
Sajnos 5 éve volt egy nagyon rossz korszakom, miután az első nagy szerelmem szakított velem. Nagyon rosszul viseltem akkor, hogy kidobott és rengeteget alkalmiztam, mondhatnám azt is, hogy közb*zivá váltam. Viszont ez csak egy évig tartott és rájöttem, hogy nekem nem erre van szükségem. Próbálok ismerkedni komolyan, szeretnék randizni, szeretnék szeretni és szeretve lennei, de nem megy, mert még a legtöbben mindig úgy emlékeznek rám, aki végigment fél Budapesten... Hogyan lehet ettől megszabadulni? Vagy, ha már egyszer megvan ez a kép, akkor ez örökké el fog kísérni és sosem lesz már párom? :(

2021. márc. 2. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy tanulság volt az életed során, amit a saját bőrödön tanultál meg, mi helyes, és mi nem. Ez nem volt helyes, és lesz, aki örökké így emlékszik majd rád, de nincs senki, aki ítélkezhet feletted sem ezért sem másért. Az értelmesebbje ezt tudni fogja kezelni, az ismerkedéseid során. Remélem megtanultad, mi a fontos az életben, és mindig el kell számolni 10-ig :) ja és egy pasi sem érdemli meg hogy tönkretedd magad miatta testileg / szellemileg! Még ha életünk szerelmében is csalódunk :) onnantól kicsit sz.rabb lesz az élet természetesen, de tisztábban látunk.
2021. márc. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Budapestről beszélünk, nem ismerhetsz minden meleget még a saját korosztályodból se. Olyannal ismerkedj akivel nem voltál együtt az az egy év alatt és legyél türelmes. Sokan vannak hosszú ideig kapcsolatban, ami egyszer mégis befuccsol, szóval mindig vannak új emberek akikkel ismerkedhetsz.
2021. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Az furcsa, ha 20as hetero mondjuk az egyetemi évei alatt megfektet egy jó pár csajt, az OK, a csajra már kurvát mondunk, a melegre meg "a buz* lefeküdt a fél várossal " címkét aggatunk...
2021. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Kutyából nem lesz szalonna....
2021. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
steven95! Pont ezaz! Én is a huszas éveim elején voltam így és azóta sok mindent átértékeltem. Most 27 vagyok és ott tartok, hogy még mindig nagyjából olyan reakciókat kapok, hogy kamu a kapcsolatkeresés és ugyanúgy csak a numerákra hajtok.
2021. márc. 2. 09:29
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

Amit az 1-2 ír, az elméletileg szép, csak a valóság nem így működik.

Ezzel már nem nagyon tudsz mit kezdeni...

Vagy költözz, vagy 1-2 év teljes visszavonulás, akkor talán lesz, aki hisz neked.

2021. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Nélküled is nagy számban kamusok és hasonló emberek vannak sajnos. Így nem kell csodálkozni, ha a multad ezt mutatja másnak, hogy nem nagyon hisznek neked sem.
2021. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Hülye példa de előbb utóbb azok a rbancok is elkelnek akiken tényleg átment a fél város. Szóval neked sincs veszve minden.


Egyébként ha tényleg megváltoztál akkor nincs gond. Látszik az az emberen ha komolyan bán valamit. És rajtad az látszik tényleg bánod. Hát húzd ki magad és csak előre. Lesznek még emberek akik nem tudnak a múltadról. Vagy olyanok akik elfogadják. :)

2021. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
27 vagy, ebben a korosztalyban simán van még olyan aki csak most kezd tarskeresozni, vagy mostanában lép ki az első kapcsolatabol. Ők biztos nrm ismerik a híredet. Egyébként meg ilyen korban simán belefer néhány hibás döntés, pont ebből tanul az ember. Én 30 vagyok és engem például nem zavarna ilyesmi, ha már nem így élsz.
2021. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
Isten mentsen meg ilyen embertől! Ha ki is derülne valaha rólad, azonnal rugnálak ki!!!!
2021. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!