Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a homoszexualitás választás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a homoszexualitás választás kérdése lenne, te változtatnál a szexuális irányultságodon?

Figyelt kérdés
Indoklást is szívesen fogadok.

2021. márc. 3. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Lennék inkább homoszexuális
Lennék inkább heteroszexuális
Nem változtatnék (homoszexuális vagyok)
Nem változtatnék (heteroszexuális vagyok)
57 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban nem fogadják el a homoszexualitást. Ebben a kilátástalanságban márt többször kíséreltem meg öngyilkosságot. Szóval inkább lennék hetero.
2021. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem változtatnék, homoszexuális vagyok.

Azért nem változtatnék, mert azzal a sok nehézséggel, amivel idáig is megküzdöttem, rengeteget fejlődött a jellemem. Megtanultam elfogadni, szeretni magam. Így szoktam meg az életemet, amit eddig elértem, végig szenvedtem, annak gyümölcsét nem dobnám a kukába, hogy heteroszexuális legyek.

2021. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Kimaradt négy lehetőség;


- Nem változtatnék (biszex vagyok)

- Változtatnék (biszex vagyok)

- Változtatnék (aszexuális vagyok)

- Nem változtatnék (aszexuális vagyok)

2021. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 az aszexuális valóban kimaradt, de véleményem szerint aki biszex, annak alapból van választása.
2021. márc. 3. 12:10
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább biszex lennék vagy aszexuális.
2021. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Habozás nélkül hetero lennék.

Úgy érzem, az egész melegség megkeseríti az életem, visszahúz, hátrányban vagyok a többiekkel szemben. Erre jön még a hazudozás, a lebukás miatti szorongás, félelem.

Heteróként sokkal nyugodtabb, felszabadultabb, szabadabb életem lehetne. Szeretnék családot, gyerekeket, boldog nyugdíjas éveket. Ezeknek is lőttek.

Karrier szempontjából is hátrányt szenvedek, mert hát "nincs családja, biztos zűrös életű", fontos pozíciókba nem fognak alkalmazni...van még kérdés?

Bármit megtennék érte, hogy hetero lehessek, bármit, de ez sajna vele született dolog. :(

2021. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Egyből bevenném a heteró bogyót

Megnősülnék. 3gyerek alap.

Felvenném a falusi csókot + és minden egyébb támogatást amit pont a napokban számoltam össze 33milla.befejezném belőle a félkész házamat.

Igen a melegség sok mindenre megtanított, elfogadás feltétel nélküli szeretet, nagyon sok minden, ezt nem adnám vissza.

2021. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Én sem változtatnék. Csak ismételni tudom a többieket: elfogadás, megertés, nyitott gondolkodás, bátorság ennek az életnek a hozadéka, soha nem cserélném el semmire.


(Amúgy az aszexualitás nem egy kategória a homo-, hetero-, biszexualitással... )

2021. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Valtoztatnek lennek hetero de akkor legyek ujra 13 eves mert akkor ba szodott el minden
2021. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

3asnak:

adnék még plusz 2-t:

- Változtatnék (transz vagyok),

- Nem változtatnék (transz vagyok)


Én biszexuális transzlány vagyok, k.rva nehéz volt. De végre megtaláltam a helyem. Elértem végre ahogy szeretnék élni, ezt így már nem dobnám el, de ha az elején lennék és lehetséges lenne változtatni, akkor inkább lennék hetero és nem kisebbségbe címkézve a társadalom által.

2021. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!