Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, külsőre nektek bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, külsőre nektek bejön Toroczkai László?

Figyelt kérdés

Politikától függetlenül kérdezem.

Nekem nagyon, igazi daddy, és tuti szép nagy farka van. 😋

Mit gondoltok?



2021. márc. 3. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ütni való feje van, ezt gondolom. Inkább meghagyom neked.
2021. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Az összes meleg ennyire primitív ezen az oldalon? Mindegyikőtöknek csak a dugás jár az eszében?
2021. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
#2 ugyanis ez a szex kategória. Most komolyan ide jársz olvasgatni, hogy megbotránkozz ezen? Sose értettem az ilyen agyhalottakat.
2021. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az a bajom, hogy a sok meleg ide jár kiírni ilyen idióta kérdéseket, szinte minden 2. vagy 3. kérdés a homoszexualitás kategóriában van, és meglep, hogy ennyi gyökér kiír ilyen kérdéseket, közben meg kb. a népesség 4-5 %-áról beszélünk, tehát kérdezem, hogy ennyi meleg van köztetek, akinek csak mások farkán jár az esze?
2021. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Láttam eleget közelről is, nagyon visszataszító jelenség.
2021. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
#2es egyetértek, #3 szexualitás kategória, nem szex kategória, azért van különbség. Jó lenne külön kategóriát nyitni, ahol az összes ismert és ismeretlen emberre rá lehetne kérdezni, hogy dugnád? és feleannyi kérdés lenne itt...
2021. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Homoszexualitás kategória: 1ezer oldalnyi kérdés

Szexualitás kategória 25ezer oldalnyi kérdés


Ez pont 4%, miről beszélsz?


A szexualitás meg arról szól, hogy valakik valakikkel szexuális kapcsolatba lép(né)nek.


És hadd hívjam fel a figyelmet a “felnőtt párkapcsolatok” topicra.

2021. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Melegként én is inkább a felnőtt párkapcsolatok kategóriát olvasgatom, mert itt tényleg mindig a dugásról van szó.

Viszont a felnőtt párkapcsolatok kategóriából a melegek valahogy kimaradnak.

2021. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt párkapcsolatokban sajnos nem nagyon tűrik meg a meleg jellegű kérdéseket. Párszor próbáltam, nagyon normális kérdést feltenni, de vagy apróhirdetésnek, vagy más szabályzatba ütközőnek minősült percek alatt. Gondolom teljesen véletlenül.
2021. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eddig 2 hozzászoló válaszolt normálisan...mit veszekedtek ennyit?
2021. márc. 3. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!