Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet online gender...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet online gender semleges ruhákat venni?

Figyelt kérdés

Non-binary vagyok, és szeretnék mostmár egyre jobban gender semlegesem öltözni. Tudtok-e valami olyan online boltot ahol van külön gender semleges vagy uniszex kategória és szállítanak Magyarországra?

A válaszokat előre is köszönöm!🥰



2021. márc. 4. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért,de milyen az a gendersemleges ruha?


Hogy kell azt elképzelni?

2021. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%

Se nem pasis, se nem csajos

Emlékszem, hogy régebben valamilyen oldalon láttam ezt, de csak nem jut eszembe, hol. Talán valami olyasmi kategória, mint a H&M vagy New Yorker (ezekben biztos nincs)

De amúgy most ha megnézel szinte bármilyen ruhaüzletet, van egy csomó olyan ruhájuk, ami uniszex

2021. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nézz meg egy femininebb fiú/maszkulinabb lány öltözködését és próbáld utánosni.

A ruháknak nincs nemük. Pl van vagy 6 férfi pólóm, 2 férfi pulcsim,1 terepszínű nadrágom(amire valami "Good man" vagy mi van írva a zsebére😂), 2 katonai ingem és az összes sportcipőm (kb 4) fiú részleges. Ezeket nőként tudom hordani, nem szólnak meg érte. Ugyanakkor van olyan női ingem, nadrágom és pólóm is, melyek egyáltalán nem emelik ki az alakomat, és elbújhatok bennük, ha szeretnék.

Azt javaslom, ne foszd meg magad a női/férfi ruháktól az identitásváltás miatt. Próbáld vegyíteni a különféle stílusokat, a lényeg, hogy kényelmesen érezd magad a ruhában, amit hordasz, nem az, hogy melyik részlegről van. Amúgy is, szerintem pasi részlegről is fel lehet öltözködni nőiesen és női részlegről is férfiasan, ha az ember elég ügyes😅

2021. márc. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan milyen ruhadarabokat keresel?
2021. márc. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nike pulcsit láttam uniszex címszó alatt amikor pulcsit rendeltem magamnak. De azért lássuk be hogy ez a nonbinary ez egy totál önképzavar.
2021. márc. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Unisex-nek hívják, bármelyik ruhaboltban tudsz venni, de siess mert hétfőtől bezárnak.
2021. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából mind a férfi, mind a női résleget nézném, aztán kombinálnék.


Azt, hogy mennyire szeretnél feltűnő lenni, igazából te érzed.


Ezek pl viszonylag semlegesek


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Ami egy kicsit extrább:


[link]


[link]

2021. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Átnéztem az előző kommentben a linkek zömét!

Tanulság: Eddig azt hittem, hogy kicsi a világ állatkertje, de ha ezek mind elférnek benne, rájöttem, hogy tévedtem!

2021. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Nekem is nagyon furcsa... De azért szeretnék egy beszélgetést ezzel a sráccal, szeretném közelebbről megismerni ezt a problémát...
2021. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#4-es igazából mindent amiben viszonylag gender semlegesen tudnák ki nézni, megszeretném újítani a ruhatáram.☺
2021. márc. 5. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!