Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én vagyok ilyen "állat"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen "állat" hogy így élvezem a masztit ?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok , gyakran maszturbálok naponta sok alkalommal . Van hogy csak simán alsógatyában vagy fürdés során a kádban stb...

Nem tudom de akkor élvezem a legjobban mikor 'beöltözök' unikornisnak . Felveszek egy unikornis fejmaszkot és egy hosszú rózsaszín vállpántos női selyem-szatén hálóruhát (azt a csúszós fényeset) . Elkezdem benne simogatni magam főleg az intimebb részeken (seggem , herém környéke) , felállítom a farkamat , huzogatom fel le mint mindig , hevesen gyorsan csattogtatom a fitymám , közben simogatom végig tovább a herém , seggem , combom , mellem stb.. közben nyögdécselve , zihálva 'elélvezve' sóhajtozok . Ez lehet már beteges ?



2021. márc. 5. 09:48
A kérdező szavazást indított:
Ember te beteg vagy !!
Van más is ilyen őrült...
IGEN
Igen
Nem
72 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
😂😂😂
2021. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szokatlan, de lehet vannak furryk, akiknek bejön
2021. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy naponta többször kivered semmi extra, mi is ezt csináltuk tinikorunkban (ki nem?). Unikornisnak beöltözve, meg női selyem hálóruhában... hát ha ja bujkál benned némi crosdresser hajnalm
2021. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexisen nézel ki beöltözve, még segítenék is akár. :D
2021. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Beteges, de ettől függetlenül megnéznélek. ;)
2021. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ha jól esik, én nem szólok bele.
2021. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Tegnap egy isteni jó rántottát csináltam. Felütöttem hagymával, szalonnával, meg volt még egy fél kaliforniai paprika. Azt is belekockáztam. Isteni, friss magvas kenyérrel ettem.
2021. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet még nem pipáltam...de amíg másokat nem zavarsz vele, addig úgy vered a farkad ahogy neked jól esik.
2021. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi időben én is sokat foglalkozom magammal.
2021. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznélek így beöltözve, ahogy vered. 😁
2021. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!