Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki fél a koronavírus miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fél a koronavírus miatt találkozni személyesen, az miért keresgél rómeón?

Figyelt kérdés

Sok olyan pasi van, aki azt mondja, hogy majd csak a pandémia után mer találkozni, de akkor miért nem deaktiválják a profiljukat?

Miért vannak online?


2021. márc. 5. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert online szeretnének ismerkedni, barátkozni.

Romeót nem csak az használhat, aki azonnal találkozni akar.

2021. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
úgy már nem lenne szabad fent lenni, ha valaki később akar csak találkozni? Téged sem az eszedért dicséernk.
2021. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Mert mondjuk csak camizélni, meg képcserézni akar, meg gyűjtögeti az opciókat a covid utáni időszakra s utána nagy(k)anállal.
2021. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem a pandémia miatt van, nyugi.

Ez a "gyávaság " illetve a "kamu" vírus miatt van, ami pedig már régen fertőz.

Nemcsak a Rómeón, sehol nem találsz olyat,aki lépni is mer. Képgyűjtögetés,recska a viberen,skypeon és aztán tiltás és megy a következő balekhoz.

Mindegy hány éves,vagy mennyinek mondja magát,ez így van. Az elenyésző kisebb,és nem ilyen meleg réteg pedig nem nagyon van fent ilyen oldalakon.

Innen a GYK-ról két emberrel találkoztam, de ők korrektek voltak, előtte volt számcsere,és a megbeszélt időben,helyen tali. És úgy néztek ki, ahogy leírták magukat.


A Rómeó - is - szerintem, és sokak szerint egy álomportál, ahol mindenki az álmát keresi,de sosem találja. Mert álompasik nem léteznek. De talán jobb is, mert egy normális felfogású,értelmes ember többet ér, mint pózoló, beképzelt kirakatbabák. Legalábbis nekem többet ér.

2021. márc. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Azért mer csak lyukra játszik, és a vírus végéig ott az asszony a nyakán...
2021. márc. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak figyelmet akar, de amúgy talizni nem. Nekem is van ilyen srác akivel már 6 hónapja írogatunk és nem mer találkozni csak "majd a vírus után" ami nem túl szerencsés hisz nem is tudjuk mikorra várható a vége.
2021. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!