Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Segítségre lenne szükségem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem, tanács? 24/f

Figyelt kérdés
Szóval a tipikus, beleszerettem a hetero barátom a eset. Én meleg vagyok, ő nem is tudja, sosem volt semmi, és nem is lesz. Nos, lett egy barátnője, így amikor vele van, én borzasztóan féltékeny vagyok, teljesen ki vagyok készülve, és ha nem ír semmit, annyira dühös vagyok, mit tudnék tenni, hogy verjem, ezt ki a fejemből? Mi lenne a legjobb?

2021. márc. 7. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Sok ilyen van. Maximum sok beszélgetésből kiderülhet hogy érdeklődik e esetleg más irányba.
2021. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Inkabb örülj neki, hogy boldog valakivel, és te is keress valakit.
2021. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress te is partnert magadnak.
2021. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon cuki 😍
2021. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze Én amúgy örülök bár azt nem szeretném hogy elhanyagoljon emiatt ezt többször mondtam neki ...
2021. márc. 7. 08:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt átéltem én is. Nagyon rossz. De közben meg őrülten, hogy boldog. Akkor kezdtem el több szexet keresni, hogy tudjam öt elfelejteni, de az sem segített. Bármit teszel, ezt elkell fogadnod úgy ahogy van, ha ezután barátok akartok maradni. 35f
2021. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem szeretnéd hogy elhanyagoljon, hiszen szerelmes vagy.

2 dolgot tudsz tenni.

Az egyik, hogy elfogadod hogy van barátnője és hogy többet lesz vele, mint veled, illetve teljes mértékben csak és kizárólag barátként fogod kezelni.

A másik, ami úgy néz ki hogy neked ez a barátként kezeld, nem megy, mivel már közölted is vele hogy ne hanyagoljon el, az hogy megszakítod vele a barátságot, mert egyértelmű hogy nem barátként tekintesz rá.

2021. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen fenntartani tovább a barátságot vele. Lépj túl rajta, saját érdekedben. Tudom, hogy nem lesz könnyű. Én is jártam ebben a cipőben.
2021. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Tudatosítsd, hogy a vágyaidra ő nem alkalmas. Így remélhetőleg a vágyaid átalakulnak.
2021. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy baratnője van!
2021. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!