Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet hogy meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meleg?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom (szintén fiú), elég szoros a barátságunk, testileg is. Már jó párszor szóba jött a meleg téma és ő mindig mondta, hogy elfogadja őket, de soha sem tett rá utalást hogy ő is meleg (vagy bi) lenne. Egyébként még sosem volt barátnője (még csak 19 évesek vagyunk) és valahogy kerüli ezt a témát illetve instagramon több lmbtq oldalt is követ. Ezek utalhatnak rá? Nem szeretnék rákérdezni, mert ha el akarta volna mondani már elmondta volna.

2021. márc. 8. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem biztos, hogy meleg.


Én is 19 éves vagyok, nekem sem volt még barátnőm, és én is kerülöm a témát, mert elég kellemetlennek érzem megmondani, hogy nem volt még senkim se.

2021. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
fix, hogy nem meleg, azok akik elfogadják a homárokat még nem jelenti azt, hogy melegek lennének
2021. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Mi az, hogy testileg is?
2021. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Szeretnéd, ha meleg lenne?

Ahogy látom a szerelem is a címszavak között van, tehát Te többet érzel iránta.

Engem is érdekel, hogy mit jelent a "testileg is".

2021. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát nekem se volt még csajom és én is elképesztően szégyellem és meg akarok halni (mint ahogy mindenki aminek ebben a korban nem volt), de LMBTQ oldalakat sem véletlenül követ az ember... Szóval szerintem messze nem kizárt
2021. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, simán.
2021. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem van rá esély hogy meleg.
2021. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem egy barátnőm ilyen, nagyon nyitott, több meleg fiú, illetve lány barátja van, instan kint van neki a zászló is, de nem meleg. :)
2021. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Az csak szégyelli magát
2021. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Milyen tejjel issza a kávéját? Ha növényi akkor 100% meleg. Egyébként, nagyon nagy az esély rá, lgbtq+-os oldalakat nem véletlenül követ az ember
2021. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!