Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki volt a legfurcsább ember,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt a legfurcsább ember, akivel szexelni akartatok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy foci csapat edzőjével
2021. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Shrek :P

ne kérdezzétek miért én sem tudom

2021. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Ő, de nem tudom, hogy miért. Sem azelőtt, sem azóta nem merült fel bennem ilyen gondolat.

2021. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha le írnám törölnék a kommentem. 😂
2021. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Soros György és Orbán Viktor, hármasban.
2021. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Kolis szobatársam egész kis helyes 16 éves létére, van alkata, erős meg férfias, de még furább hogy őt nem tudnám passzív szerepben elképzelni 19/f
2021. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Egy fekete srác. Pontosabban ő akart velem, amit a mai napig nem értek, mert jóval fiatalabb és helyesebb volt nálam. De annyira nyomult, hogy engedtem a csábításnak. Igaz, nem kérettem magam sokáig:)
2021. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

a kisfőnököm :D

nem vonz abszolút mint férfi nem az én esetem ,de pár napja együtt dolgoztunk egész nap és az agyam álmomba kicsit túl kreálta a dolgot xD :D

2021. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!