Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » ELTE jogi karán hogy viszonyul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELTE jogi karán hogy viszonyulnak a melegekhez?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem jogra az ELTE-re. Biszexuális vagyok és nyíltan vállalom ezt a részem(nem hirdetem, de ha előjön nem hazudok), viszont tartok attól, hogy ott hogy fogadnak.

Esetleg tudtok erről valamit? Vagy van ismerősötök ott, aki meleg/biszexuális?

Személyes tapasztalatnak örülnék a legjobban.



2021. márc. 11. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Más jogi karról van infóm: nem igazán érdekelt különösebben senkit. Az egyetemeken általában egy fokkal értelmesebb, műveltebb emberek vannak mint mondjuk egy építőipari melósbrigádban, s a fővárosban is toleránsabbak az emberek mint "vidéken". Ettől még lesznek akik nyíltan, vagy a hátad mögött gúnyolódni fognak rajtad, pont úgy mint mindenhol máshol akikkel találkoztál az életben.
2021. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

“ Az egyetemeken általában egy fokkal értelmesebb, műveltebb emberek vannak”


Jo lehet egy fantaziavilagban elni.

2021. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Mindet megb@sszák.
2021. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
hát akkor jó sok pontot kell összehozni...
2021. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
nagyon sok helyes meleg srác van a jogi karon :) jó dolgod lesz
2021. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ELTE jogi karán nem tudom mi a helyzet, viszont a Károli jogi karát nem ajánlom ilyen szempontból, mert ott elég sok a homofób, korlátolt ember, akik eléggé hangot is adnak a nézeteiknek. Gondolom ennek a suli vallásosságához van köze, ezért is van ott ilyen sok konzervatív felfogású... Én időközben rájöttem, hogy a jogot nem nekem találták ki, ezért én is más szakra adtam be a jelentkezése, és ráadásul szintén az ELTE-re. :)
2021. márc. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
*jelentkezésem
2021. márc. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

A Károliról annyit, hogy olyan meleg emberek vannak ott, hogy a szomszédos Szabó Ervin Könyvtárban is érezni a hőséget.

A "nagy" homofóbok. Ezt onnan tudom, hogy egy volt évfolyamtársam ott tanított évekig, képben volt.

2021. márc. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
#8 Én viszont odajártam, szóval saját tapasztalatból írok...
2021. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!