Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Láttatok már igazán csúnya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már igazán csúnya farkat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt benne a csúnya?

2021. márc. 15. 15:08
1 2
 1/12 alonelyman ***** válasza:
92%
igen a neten is élőben is, számomra csúny ha: sötét a színe, barna, fekete, ha hosszú szőre van, ha túl nagy a makkja, ha nincs előbőre
2021. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Az első válasszal nagyjából egyetértek én is, valóban van kevésbé szép.

Egy éve randiztam egy sráccal.Szép volt, helyes volt nagyon és sportos volt.A negyedik randinál végül a kezembe vettem a dolgokat (átvitten és szószerint is) és kivettem neki.Hát őszintén meglepődtem. Az átlagnál rövidebb volt, viszont jóval vastagabb, mellé fitymaszűkülete volt, amit nem kezeltek és kanyarodott is neki.Egyáltalán nem akartam bántani szóval kicsit játszottam vele kézzel és filmeztünk tovább. Azután nem lett semmi köztünk.

Nem vagyok ilyen farokcentrikus de az övé nem volt vonzó, sőt..

2021. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Pl ha nagyon lefelé görbül, vagy ha a a makknak olyan formája van, mint kb egy gombának.
2021. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Nagyon durván eres volt. Nem zavar ha eres, szexi is tud lenni, de ez konkrétan szinte csak ér volt és ráadásul ki is dudorodott.
2021. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Jaja. Párat le is mentettem :D
2021. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Én lány vagyok.

Fitymaszűkületes pasiból elég sok van sajnos, ami elég gáz.

Nem mernek elmenni korrigáltatni, pedig 1 hónapon belül szépen begyógyul és használható is, (egyik exemnek is ilyen volt, addig zargattam amíg meg nem csináltatta).

Viszont sokan nem is szégyenlik, így ismerkednek, sőt szexpartnerkereőn is rengeteg ilyen van.

Sokkal gázabb az ha randizik és a lány akkor szembesül vele. De nem szégyenlik.

Több olyannal is találkoztam, akinek hátra sem lehetett húzni rajta a bőrt, szinte szenvedett attól is, hogy húztam rajta párat.

szexre nem került sor, nem szednék össze semmilyen fertőzést.

2021. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Jaja csatlakozom a 6-oshoz. Én fiú vagyok és aktív, de ennek ellenére számtalan fitymaszűkületes passzívval volt dolgom. :( Szomorú hogy nem foglalkoznak vele.
2021. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Élőben meg nem láttam csúnya farkat. Kb. 10-et közelről is "tapasztaltam", nagyon különbözőek voltak de egyik sem csúnya. Sőt mindegyik nagyon kívánatos volt. :)

Vagy nem vagyok elég válogatós, vagy szerencsém volt de az is lehet, hogy ha kanos vagyok akkor mindegyik megszépül. :)

2021. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer hotbullon nézelődve (katasztrófa turista voltam :D) láttam egyet ami fel volt töltve valami folyékony anyaggal hogy nagyobb legyen. Undorító volt
2021. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem az borzaszt el, ha a farokhoz kepest tul kicsi a makkja, magam sem tudom miert 🤷‍♂️
2021. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!