Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes-e egyáltalán nemváltó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e egyáltalán nemváltó műtétre vállalkozni?

Figyelt kérdés
Férfiként hiába akarok nő lenni, és hiába operáltatnám át magam, a hetero ferfiak ugysem tekintenének nőnek, a leszbikus nők se. Csak a meleg ferfiakkal tudnék ismerkedni. Van igy egyáltalán értelme a nemváltó műtétnek?

2021. márc. 19. 01:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Az első felét jól látod a kérdésnek (mármint hetero férfi sosem fog nőnek tekinteni). A végeredmény sem lesz túl esztétikus, csak valami sötétben 10 méter távolságból vaginának látszó fércelt valami. Nagyjából ugyanazon körnek fogsz tetszeni mint most traviként. Mindezt egy kisebb vagyonnyi pénzért, az utána következő hormonterápia áráról nem is beszélve (amit folyamatosan szedned kell majd). Ha viszont mentálisan csak ez tesz teljessé akkor talán, de nagyon megfontolnám (szerintem nem éri meg, de ha mindenki így gondolkozna akkor senki sem vágna bele nemátalakítóba).
2021. márc. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Cpt_Obviously ***** válasza:
86%
Én heteróként csak végiggondolva a szituációt: ha te évek óta azt érzed, hogy rossz testbe születtél, szenvedsz, undorodsz magadtól, akkor pont leszarod, hogy ki akar majd veled szexelni, a nemváltoztató műtéted után. Csak az fog számítani, hogy végre felszabadulhass.
2021. márc. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem teljesen értem a kérdést. Most transz vagy? Ha igen, akkor miért akarna veled meleg férfi szexelni? Ugyanott vagy, ahol a hetero férfiakkal vagy leszbikus nőkkel (?).

Mellesleg a transzság nem abból áll, hogy ki akar veled szexelni. Pár perverz ebben éli ki, de azon komolyan el lehet gondolkodni, hogy mennyire transzok.

Keress magadnak olyan férfit vagy nőt (pl. biszexet), aki tud vonzódni a transzokhoz is. Itt persze nehezebb, mert rengetegen a perverz kategóriába sorolandók, akik valami beteges fétisüket élik ki, de ahm...vannak normális emberek is, akik kapcsolatra is keresnek és tudnának rád nőként tekinteni.

Nyilván ha csak kurvulni akarsz a transzság által a szórakozóhelyeken és társkeresőkön, akkor felesleg az egész procedúra.

Ja és a nemváltó műtét nem csak úgy megy, hogy bemész az orvoshoz és előír egy időpontra.

2021. márc. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 Nőként egy ferfivel akarok bensőseges kapcsolatban élni, mint épp úgy mint a cisz nők. Nem csak arról szól a dolog hogy magamnak legyek nő, hanem teljes női életet szeretnék, ahol a kedvesemnek is nő vagyok...
2021. márc. 19. 02:17
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

Minő érdekes kérdést írottál ki te vala (a magyarban eredetileg a xxi sz előtt öt múlt igeidő volt).

Gondolanda az emberfia minden időkben, hogy Isten mindent Jónak teremtenéne. (most a dolgok Nagy Kreátorára gondolom nem arra akit a biblia nevű mesekönyvek írnak róla vala).

De mily érdekes lehet te attól leszel annyira ilyen lénye vala, hogy így születtél S kihásaid eme nehézségekkel talán az Nagy Út végén visszatekintve érthetőbbé válnak majd néked.


Írattak eme válasz az Kreátor megteremtett növényeknek használata alatt. Márciusz hónapjának 19-én ki (miközben a vonat elhaladt kint)

2021. márc. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha átoperáltatod magad akkor miért akarna meleg pasi nővel szexelni?
2021. márc. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Én találkoztam már transz nővel naturista strandon, szerintem szép végeredmény lett, ezt melegként mondom.

De ismerek még ezenkívül transz nőt, meg nem mondanám róla, hogy az.

A tesztosztoron csodákra képes, a hangja is tiszta nőies.

Persze szerintem nagyban függ attól, hogy milyen korban alakíttatja át magát az illető, fiatalabb korban kell, mert akkor még nem annyira férfias karakteres az arc, test.

Novák Angélával néztem nemrég egy riportot, ahol arról beszél, hogy hetero férfiakkal volt párkapcsolata, szóval szerintem heterokkal is össze lehet jönni, viszont a kapcsolatai amiatt lettek vége, mert a pasik babát szerettek volna. Szóval ezt is kalkuláld be.

Viszont a lényeget már leírták, aki valóban nőnek érzi magát legbelül, annak nem az a legnagyobb gondja, hogy most kit talál maga mellé párnak, hanem minél előbb szabaduljon meg attól a testtől amibe született.

2021. márc. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
7-es a tesztoszterontól nem lesz nőies a hangja. Ösztrogént kap
2021. márc. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Legtöbben megbánják a nemváltó műtétet, ezt jó ha tudod. Meglepően magas náluk az öngyilkossági arány. Tarts önvizsgálatot, nem lehet, hogy egyszerűen becumiztad az LBBTQ-propagandát?
2021. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!