Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meddig kell elmenni a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell elmenni a másik szexuális fantáziájának kielégítésében? Tényleg igaz, hogy ha valóban szeretem teljesítek neki mindent amit kér?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, és imádom vele a szexet. Még a kapcsolatunk elején megkért néhány furcsa dologra az ágyban, de amikor látta rajtam, hogy nem jön be nekem, nem erőltette.

Mostanában viszont megsértődik, ha valamire nemet mondok, ezért inkább bevállalom, de én nem élvezem, sőt...

Amikor erről beszélünk, mindig mondja, hogy ő nagyon szeret és ő is megtenne nekem bármit, csak kérjem.


2021. márc. 19. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mik ezek a dolgok?
2021. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell semmit,amit nem szeretnél,a szex közös örömszerzés,nem az egyik fél örömét kell, hogy szolgálja!

F

2021. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mindent megtenni nem kell

De benne van a pakliban hogy másnál fogja megkeresni amit Othon nem kap meg.

Mert az alap az lenne amit te nem szeretsz azt ne csináld, csak amit élvezel.

De a gyakorlat azt mutatja nekem, hogy egy ideig bírja a párunk de meg akarja élni a vágyait és félre lép miattuk.

Nekem a párom állandóan a hármas miatt rágta a fülem,

Bele mentem SZABÁJOKKAL, amiket én kértem, így jó volt.

Szerintem ha tényleg szeretjük a másikat sok mindent megteszünk amibe lehet nem mennénk bele egyébként, de ez mind a két félre igaznak kell hogy legyen.

2021. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
nem
2021. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ami nem jön be nem csinálom. Ha meg ilyen érzelmi manipulációval akarna rávenni inkább dobnám. Mik ezek a dolgok amik ennyire taszítanak?
2021. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
#3 szabáj 😭
2021. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mik ezek a dolgok?

Nincs olyan amit te kérnél cserébe?


Nem nagyon illetek össze szexuálisan, dehát ez még nem szakító ok.. lehet kísérletezni, meg javítania dolgokon.


Keressetek kompromisszumokat, olyan dolgot amit mindketten élveztek.

2021. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig, ameddig nem érzed amiatt magadat megalázva.
2021. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyon sokáig elmennék. Konkrétan kényelmetlenül és érezhetném magam, de közben bennem lenne ilyen lelki boldogság, hogy neki jó. De én nagyon kiszolgáló típus vagyok. Nagyon szeretek adni az élet minden területén.
2021. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!