Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudhatom, hogy ő is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homlokpuszii kérdése:

Honnan tudhatom, hogy ő is meleg e?

Figyelt kérdés

Ezzel a kérdéssel kapcsolatban,nem leltem sok információt, ezért ide fordulok segítségért. Mik azok a jelek,amit érdemes megfigyelni egy srácon,hogy kiderítsem,hogy vajon ő is olyan e mint én? Milyenek azok a tipikús jelek egyáltalán ? Tetszik ez a srác egy ideje, és sokat is találkozunk. Filmezések együtt stb.. Ő is olyan hetero külsejű, és viselkedésű mint én, ezért vagyok ennyire meglepve. Esetleg,hogy ha használja néha napján a "buz*" kifejezest,az nagyon nagy minusz? Egyébként pedig egyáltalán nem homofób

Előre is az értelmes valaszokat nagyon köszönöm <3



2021. márc. 21. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már barátnője ? A buz szót még én is szoktam használni úgy hogy szerintem ez nem jelent még semmit.
2021. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,volt már barátnője. Jelenleg 16 éves
2021. márc. 21. 21:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetsz vele a homoszexualitásról, hogy mi általában a véleménye róla. Még kiforratlan személyiség, ha van is benne nyitottság még nem biztos van "radarja" vagy érti a dolgokat (lehet lövése sincs róla meleg vagy, lehet már sejti passz).
2021. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ^^ sokszor volt bennem az,hogy erre rákérdezze,de a félelem mindig eluralkodott rajtam,hogy mivan akkor ha levágja a dolgot,vagy megkérdezi miért érdekelt ez engem annyira
2021. márc. 21. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudja hogy te meleg vagy ?
2021. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem,nem tudja egyáltalán
2021. márc. 21. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Max az lehet árulkodó jel ha sose beszél a nőkről ,de még ez se jelentene semmit annyi féle ember van hogy lehetetlen megmondani ki az ki nem.
2021. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem,tényleg nem szokott beszélni a nőkről
2021. márc. 21. 22:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a buz* szót én is használom, szerintem simán lehet meleg/bi. Ahogy valaki fent is írta ha nem beszél sem veled sem másokkal lányokról akkor szerintem valószínű hogy az. Vagy ha beszél is róluk akkor nem úgy mint egy hetero, pl ha 100% meleg lenne akkor arról biztosan nem beszélne h milyen jó a lány segge, ha már meleg megdicsér valamilyen lányt akkor többnyire a arc vagy hajat dicsér. amúgy az is lehet hogy bi, viszont az szerint hogy nem beszél lányokrol szerintem meleg. Szerintem ha elfogadó akkor ha legközelebb fogtok szórakozni (és inni is, gondolom ebben a korban már biztosan elkezdtettek, magamból és a velem egykorúakbol kiindulva gondolom) és épp ketten lesztek es megbízol benne annyira akkor mond neki el, vagy ha már lement egy-két feles akkor térj rá arra hogy volt e már szerelmes. Legjobb esetben ő maga fog coming outolni.
2021. márc. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifejtettem hogy egy meleg ha olyat is mond hogy jó a segge egy lánynak akkor azt valószínűleg azért mondja mert olyan környezetben van ahol ezt elvárják tőle mert ha nem mondja azt akkor melegnek fogják tartani, és sosincs rosszabb mint outolva lenni homofóbok körül.
2021. márc. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!